katri kulmuni katri kulmuni
Urho Kekkonen vastaa kommentteihin ! Urho Kekkonen vastaa kommentteihin !
Kuorma tuohon noin Kuorma tuohon noin
Karhuemo ja nassukat Karhuemo ja nassukat
Meitsil samat! Meitsil samat!
Autovisa Chimera level! Autovisa Chimera level!
Hieno muki Hieno muki
sheikkaa bum sheikkaa bum
Radio rock soi Radio rock soi
Moni perhe nykyään Moni perhe nykyään
Iso amppari Iso amppari
Fuck christ oy 2 Fuck christ oy 2
Viisaat wokettajat vauhdissa Viisaat wokettajat vauhdissa
Les mine dat bitch ass land Les mine dat bitch ass land
Andrew tate on neekeri Andrew tate on neekeri
Black Friday (mm. Elokapina) Black Friday (mm. Elokapina)
Raju pääkallopyssy Raju pääkallopyssy
Rotupuhtaus Rotupuhtaus
Näin alfa teuvo teki persujen kortille, kun alkoivat vittuilla Näin alfa teuvo teki persujen kortille, kun alkoivat vittuilla
Käsijarrulla perä irti ja Käsijarrulla perä irti ja
Epätoivoinen naamanpesu Epätoivoinen naamanpesu
Jesse Jesse
Vaalipäivä o ny! Vaalipäivä o ny!
Luolaston suosikki Luolaston suosikki
 439 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.65 MB, 1 tiedosto, 16.01.2022 00:32:38
[ + 1 | ]

Valta Kuuluu Kremlille

[60662] [Screenshot_20220115-233133_Twitter.jpg] [0.65 MB] [1055x1574] [] []
Screenshot_20220115-233133_Twitter.jpg

valta kuuluu kremlille

16.01.2022 03:09:23
#539769 [+2] Piilota Suosittele

>>539751
Alan vähitellen kallistua tälle linjalle myös.
Ei sen takia, että uskoisin Venäjän lähivuosina olemassa uhittelemassa Suomelle (koska riittää entisten neuvostomaidenkin kanssa haasteita), vaan sen takia, että Suomesta löytyy liian Venäjä-mielistä sakkia VKK:sta ja vasemmistosta.

16.01.2022 06:07:59
#539792 [+-] Piilota Suosittele

>>539769
Ku seuraavan kerran ruvetaan kasaamaan rautaa rajalle niin ei se oo mikään vitun Talvisota kakkonen. Parempi vaan olla hisskun kissun ja vetästä Sveitsin linja kehiin. Vaikka ei sekään kyllä tuu auttamaan paskan vertaa, mutta tulee halvemmaksi ku maksaa samasta paskasta Natolle.

16.01.2022 23:51:20
#540024 [+-] Piilota Suosittele

>>539814
No ei. Ne onki varmistaneet toimintakykynsä rakentamalla joka vitun vuoren täyteen bunkkereita ja kaikilla on rynkyt kotona valmiina oottamassa, että ammukset jaetaan. Tässä perslävessä puolestaan kukaan ei saa kohta etes linkkuveitteä omistaa ja rajallakaan ei oo enää miinoja vaan kylttejä joissa toivotetaan kaikki tervetulleiksi. Ku sota taas tullee niin se on yks kullin luikaus ku koko pitäjä on pommitettu erämaaksi. Saatanan lesbo meni kieltämään meiltä miinatki sillä verukkeella, että autistimaissa niitä on kylvetty miten sattuu.

Ja intti, voi jeesuksen äitin pillu mitä paskaa seki on. Saatanan särmäämistä ja jätkät valittaa siitä, että ei oo soijalattea tarjolla. 2 viikon kurssi sissitoimintaan ilman mitään paskanjauhantaa ja asia on sillä selvä. Ku aseistus uusiutuu niin sama homma. Suojele siinä saatana sitten perhettä ku ainu mitä on oppinu on sluibaaminen ja peiton asettelu nätisti. Vittu mitä touhua.

Jokaiselle suomalaiselle se kahen viikon kurssi sissisotaan vaikka viiden vuoden välein ja rynkyt joka kämppään samoten ku räjähteet joista puuttuu sytyttimet. Millään vitun muutamalla lentokoneella tee paskaakaan sodan tullessa. Perkeleesti it-tykkejä ja paikalliset opetetaan käyttämään niitä.

[ 5 viestiä | ]