katsastus katsastus
eka sana eka sana
vihaajat vihaajat
Mopon rassaajat kirjoittaa historiaa Mopon rassaajat kirjoittaa historiaa
Pienellä riskillä Pienellä riskillä
Pallen hypistelyt Pallen hypistelyt
nyt koodataan nyt koodataan
Kenen pappa? Kenen pappa?
Kipse Kipse
Auts Auts
Noita ja sketsi Noita ja sketsi
ahmatti ahmatti
taikuri taikuri
heitä kikflip heitä kikflip
Passat kiskalla Passat kiskalla
Neekeri Neekeri
nakuankka soittaa soolon nakuankka soittaa soolon
Teini ja apina Teini ja apina
Vassarit on paskempia Vassarit on paskempia
Metsä Intiassa Metsä Intiassa
Pylly Pylly
legomestari legomestari
Motivaatiota Motivaatiota
Luolastomiitti 25 Luolastomiitti 25
 773 näyttökertaa, 16 viestiä, 3.2 MB, 1 tiedosto
20.11.2021 03:48:53
[ + 4 | ]

Valkonen neekeri

[58731] [tiedosto.mp4] [3.2 MB] [638x360] [] []

neekeri

(1254)  · 

loukkaantuja

 · 

hullu

(105)
21.11.2021 01:05:09
#519041 [+2] Piilota Suosittele

mitä helvettiä toi ämmä tossa sössöttää, valkoihosillahan on se ongelma että mitä saa sanoa kun ei ole etuoikeutettujen n**kereiden sanoja ja valkoihosethan tässä joutuu esim brändejänsä muuttamaan pienen haittavähemmistön takia, menis sitten vaikka sinne tummaihosten maailmaan, ei ole rajoja vielä suljettu, täältä voi lähteä vaikka lähi-itään jos siltä tuntuu. Me ollaan menestyksekkäitä vaan sen takia kun me saadaan tehä asiat meidän tavalla. Nooh kai noidenki "tummaihosten" täytyy jotenki uhriutua vaikka väkisin. Tuo justiinsä keskittyi pelkkään yhden sanan sanomiseen ei siihen kontekstiin, tyhmille on aika turha mitään selittää.
“It's hard to win an argument with a smart person, but it's damn near impossible to win an argument with a stupid person.”

21.11.2021 01:43:44 | 01:44:03
#519047 [+1] Piilota Suosittele

>>519041
Yks sukulaiseukko on vähintään yhtä "neekeri" ku tuokin. On nääs italialainen. Mulla on toinen silimä ruskia joten mää oon ny varmaan joku väliamerikkalainen intiaani vähintään.

[ 16 viestiä | ]