MASTER BOOT RECORD - ANSI.SYS MASTER BOOT RECORD - ANSI.SYS
Uhrilahja Uhrilahja
Tähtitiedettä Tähtitiedettä
kenguru kenguru
valkoihoisten ja tummien versiot valkoihoisten ja tummien versiot
ei saa olla rasisti ei saa olla rasisti
osasi :3 osasi :3
auringon polttama auringon polttama
hehe hehe
tötö tötö
ei saa piirtää hedelmiä >:3 ei saa piirtää hedelmiä >:3
Riku on palannut Riku on palannut
Videokuvakommentti Videokuvakommentti
nyt on näin nyt on näin
Näppäimistö Näppäimistö
Alkoholi Alkoholi
chewbaca chewbaca
Dyson Dickin Dyson Dickin
kohta mennään :3 kohta mennään :3
Kehopositiivista kehitystä Kehopositiivista kehitystä
Feminismi: 0 Todellisuus: 1 Feminismi: 0 Todellisuus: 1
mother of robocop mother of robocop
Suomi Suomi
Mäkiautoilua Mäkiautoilua
 683 näyttökertaa, 6 viestiä, 3.27 MB, 1 tiedosto, 24.10.2021 03:39:26
[ + 2 | ]

Oikeaa musiikkia teille poppareille


king diamond

(8)  · 

live

(27)  · 

songs for the dead

 · 

keikka

(10)
24.10.2021 20:35:14
#510437 [+-] Piilota Suosittele

>>510223
Voi vittu, sehän on Helesingissä se tuska. Oon käyny siellä yhen kerran jollaki festarilla jossa oli Methallica pääesiintyjänä. Kusikoppeja oli vissiin viis, kahvijonot kesti yli puoli tuntia ja sekin loppu kesken kaiken samoten ruoka. Kuletuspuoli oli hoidettu niin hienosti, että väki lähti puolivälissä Metallican soittoa, että ehti viimeseen ratikkaan vai mikä vitun spora se on. Jäi niin paska maku suuhun koko hommasta, että sinne en lähe enää toiste.

24.10.2021 22:39:22
#510464 [+-] Piilota Suosittele

>>510441
En tunnusta, mutta pidän sitä mahdollisena. Onneksi Kingi on käyny ainaki pari kertaa täällä koko maailman kulttuuripääkaupungissa. Ekan keikan muistan hyvin ku olin autolla. Tokasta on jääny vähän hämärät muistikuvat paitti että paita lähti mukaan ja oksennin suorilta jaloilta yks kaks ja kaverit lähti kuskaamaan mua kohti kotia. Kenen kotia, en muista, mutta jossain välissä heräsin ihan omalta kämpältä.

Sitäpaitti oon vapaaherratar enkä mikään sovinistinatsi "herra".

24.10.2021 23:01:03
#510470 [+1] Piilota Suosittele

>>510468
Sillon ekalla keikalla se veti tuttuun tapaan ihan täysillä, mutta pyyteli biisien välissä anteeksi äänensä käheyttä ku oli flunssa päällä. Herrasmies se on ja välittää faneista.

[ 6 viestiä | ]