Small child Small child
Natsi ojentaa Natsi ojentaa
Entropia kasvaa Entropia kasvaa
Röböttää Röböttää
Muutama kuva 23. Muutama kuva 23.
Pisaragondolat Pisaragondolat
shit happens shit happens
Totuus Totuus
materwelon materwelon
Pieruperse Pieruperse
Seppo on bi Seppo on bi
guntsari guntsari
Nyt on sukupuolet turvassa Nyt on sukupuolet turvassa
Maailmanlopun Gondola Maailmanlopun Gondola
Tahtoisin vain schwip schwapia Tahtoisin vain schwip schwapia
mummo ankka mummo ankka
surra tahtoo surra tahtoo
paperi paperi
Tää ;D Tää ;D
riivattu riivattu
postaan idolini postaan idolini
Oy Suomen yleisradio A.B Oy Suomen yleisradio A.B
Nätti naispappi televiosossa Nätti naispappi televiosossa
Seksikäs nainen Seksikäs nainen
 569 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.12 MB, 1 tiedosto, 01.09.2021 21:59:07
[ + 0 | ]

Mitä vittua?

[56305] [tiedosto.jpg] [0.12 MB] [767x1060] [] []
tiedosto.jpg

luonnonsuojelu

01.09.2021 22:29:46
#496629 [+7] Piilota Suosittele

Mane suojelee luontoa 0,5-2 vuoden välein vaihtuvan läppärin ja noin vuoden välein vaihtuvan älyluurin ääressä, koska hän tietää kaiken ja on aina 100% oikeassa, joten mitä välii jos hiilijalanjälki on 2-3 kertainen verrattuna keskiverto suomalaiseen.
Mane puolustaa myös vähemmistöjä koska se on ainoa tapa hyvittää suomalaisten hirmuteot somali orjille jotka rakensivat kaikki suomen talot, samoin kuin hyvittää pettyneiden irakilaisten tunteet kun ei suomalainen nainen ymmärrä heidän rakkauttaan vaan kutsuu sitä raiskaukseksi, eikä edes hyväksy facebook kaveriksi.
Mane, aikamme sankari joka unohdetaan tuhannen sekunnin, tai no minuutin päästä ellei mene BB-taloon tai pääse kansanedustajaksi.

01.09.2021 22:49:39
#496642 [+3] Piilota Suosittele

Jos Mane on noin Suomi- ja suomalaisvastainen, hän ansaitsee menolipun Afganistaniin kritisoimaan paikallista toimintaa.
Takaisin ei tarvitse tulla.

02.09.2021 07:28:12
#496686 [+2] Piilota Suosittele

Ehkä Somalian lippu on parempi? Ei näy muuen somaleita eikä irakilaisia eikä muitakaan itämaan tietäjiä missään patikoimassa. Heidät löytää vain ja ainoastaan kaupungista.

02.09.2021 08:08:11
#496694 [+2] Piilota Suosittele

Perkele, ehit ennen mua. Tässä, hyvät naiset ja herrat, on täydellinen esimerkki siitä miksi mielenterveyspalveluista leikkaaminen oli iso virhe.

[ 7 viestiä | ]