Opetusvideo siitä miksi idiootille ei saa antaa asetta Opetusvideo siitä miksi idiootille ei saa antaa asetta
Samma på svenska Samma på svenska
Vitsillinen sarjakuva 2 Vitsillinen sarjakuva 2
porno on... porno on...
Tein itse ja säästin Tein itse ja säästin
Hauki lähemmäs 10 kiloa ja kirjolohi siltä väliltä Hauki lähemmäs 10 kiloa ja kirjolohi siltä väliltä
Aku antaa periksi Aku antaa periksi
Mustat silmänympärykset Mustat silmänympärykset
viimeinen fisti viimeinen fisti
Essisarjis remake Essisarjis remake
FV 4005 FV 4005
kosolalla jouluna kosolalla jouluna
Tsekkaas tää!!! Tsekkaas tää!!!
Gooby ples Gooby ples
Hyvää ystävänpäivää Hyvää ystävänpäivää
Pelasti kamunsa Pelasti kamunsa
berneri berneri
Tresdin ei ajatellut kysyä kahdesti Tresdin ei ajatellut kysyä kahdesti
Hyytelöpepa Hyytelöpepa
Urheilua 3 Urheilua 3
eipä ollu eipä ollu
Spurdo-Essi joi ES-äääää :DDDDDDDDD Spurdo-Essi joi ES-äääää :DDDDDDDDD
Kottikärrysi olivat epätasapainoisesti pystyssä ^_^ Kottikärrysi olivat epätasapainoisesti pystyssä ^_^
giding's me? giding's me?
 759 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 10.08.2021 20:44:30
[ + 3 - | ]

Osaaja jättiSuomen, koska rasismi

[55717] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [978x550] [] []
tiedosto.jpg

10.08.2021 20:51:39
#488783 [+1] Piilota Suosittele

Vaikeaahan se on jos on tottunu saamaan ylistystä aamusta iltaan ja sitten ku näkee, että suomalaisia ei pahemmin kiinnosta mistä päin maailmaa joku on kotosin niin kyllähän siitä tulee känkkäränkkä.

10.08.2021 22:04:08
#488831 [+-] Piilota Suosittele

Vai jätti rasmismi. Nyt menee vasemmistovihreillä lujaa. 1/5 palkka suomessa samasta duunista jenkkilään.
Jos suomessa tienaa tuosta duunista vaikka 40 000 euroa vuodessa. Niin jenkkilässä saa 5 x 40 000 euroa vuodessa. Hyvä sairausvakuutus maksaa sen 30 000 euroa vuodessa. Elikä, jää voitolle aika helvetin paljon verrattuna suomeen. Sitten suomen huolto. Joo, se on toinen homma sitten erikseen.

10.08.2021 23:16:28
#488881 [+-] Piilota Suosittele

Rasismistapa tuli mieleen. Ehdotin kokoomusvihreälle häiden cateringiksi turkkilaistaustaista kaveria ja ruoaksi kebabia & kyseisen henkilön todella hyviä makkararuokia (suomalaistyylistä turkkilaistwistillä), niin eikös kokoomusvihreältä tullut

"JA EI TODELLAKAAN MITÄÄN KEBABIA OLE HÄISSÄ EIKÄ MITÄÄN TURKKILAISIA RUOKAA TEKEMÄSSÄ!"

Se siitä, että perussuomalaiset muka ovat rasistisin puolue...

[ 9 viestiä | ]