vitun lintu :D vitun lintu :D
Iran ennen Iran ennen
Jekutti Jekutti
varikset varikset
Milf Milf
kyl se näin on kyl se näin on
Lännen nopein Lännen nopein
Wautsi Wautsi
Brittien risumies Brittien risumies
kaljaa kaljaa
opin kakkimaan opin kakkimaan
Hyvät naiset ja herrat: Projekti Aurinkokello Hyvät naiset ja herrat: Projekti Aurinkokello
ikävä äitiä ikävä äitiä
DOCKKEROI MUA NAKUANKKA-SAMA DOCKKEROI MUA NAKUANKKA-SAMA
ravehart ravehart
rihanna rihanna
pidä etäisyyttä pidä etäisyyttä
vituttaa kun aina käy näin vituttaa kun aina käy näin
Pitsanpaistaja Pitsanpaistaja
Keimolla tuli joulu jo marraskuussa 2 Keimolla tuli joulu jo marraskuussa 2
Käy koulut vaiko hanki tissit Käy koulut vaiko hanki tissit
Mikki, Hessu ja Aku Vietnamissa Mikki, Hessu ja Aku Vietnamissa
Mikäs siellä kurkistaa Mikäs siellä kurkistaa
outo baari outo baari
 561 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 19.05.2021 00:28:26
[ + 1 | ]

Iltiksen moderointi

[53960] [tiedosto.png] [0.06 MB] [623x711] [] []
tiedosto.png

iltalehti

(26)
19.05.2021 00:30:41
#464965 [+1] Piilota Suosittele

Nää tämmöset menee heittämällä läpi, mutta ei perkele jos yrität vastata äärimmäisen asiallisesti jollekkin vittusaatanan huutajalle niin se heti rikkoo yhteisönormeja. Suomen kolmanneksi (?) suosituin media.

20.05.2021 03:00:06
#465153 [+-] Piilota Suosittele

>>465097
He, Vaagerholmi on kans oma lukunsa. Joka saatanan jutussa on selittämässä antipatioitaan persuja ja ylipäätään kaikkia muitakin kohtaan jotka ei oo sen kanssa samaa mieltä. Iloisesti ne senkin jutut sitten tulee läpi, mutta vastata et voi, koska se on aina niitä yhteisösääntöjä vastaan. On se kyllä melkoinen veitikkasivu että. Kerran yritin hoksauttaa jutun kirjoittajaa siitä, että jutussa oli asiavirhe. Ei menny läpi, ei millään tavalla eikä mitenkään päin. Vaan johan saatana onnistu ku laittoin viestin missä meinasin että pohjavesi maistuu hyvälle ja jos maha on kuralla niin pytyllä kannattaa käydä. Siitä vaan, hups vitun pups pärähti suoraan kaikkien nähtäville. Nykyään oonki jättäny välistä koko paskalehen kommentoinnin ellen vittuillessani koita laittaa jotain ufoista tai mistä tahansa.

Hauska ominaisuus on kans se, että mitään siitä päin vittua koodatusta kommenttikoneesta ei saa sanoa.

20.05.2021 10:55:18
#465175 [+1] Piilota Suosittele

>>465153

Myöskään ei Itäkeskus, Itis, Puhos ei saa sanoa. Joissain vaiheessa on kyllä mennyt läpi. Mutta pääsääntöisesti mitään ei pysty kertomaan kuin jaarittelun kautta, joka vaatii useamman postauksen peräkkäin.

20.05.2021 14:33:55
#465203 [+-] Piilota Suosittele

>>465175
No sehän se tuntuu näin täysipäisistä oudolle, että jos kerran annetaan mahdollisuus kommentoida niin kaikki muut paitsi jäätelöiden ja kesän kehuminen kielletään. Vittuako ne siellä edes pitävät sitä kommenttiosiota auki, kun sitä ei uskalleta edes laittaa niihin uutisiin joista tietävät saavansa palautetta.

26.06.2021 13:48:56
#475404 [+1] Piilota Suosittele

Vargholm, otraotra, jussipaita-64 ja mitä niitä nyt olikaan saavat rauhassa levittää paskaa, ilman että heidän tekstiä moderoidaan, mutta *Simsala bim* kommentti katoaa vaikka siinä käytetään samoja sanoja ja ilmaisuja mitä edellämainituilla nickeillä.
Iltalaaba taitaa käyttää omia toimittajiaan kommentoijina jotta "yleinen mielipide" vaikuttaisi "oikea oppiselta".

[ 8 viestiä | ]