terveellinen urheilulaji terveellinen urheilulaji
Nigga nigga unh unh poppin caps Nigga nigga unh unh poppin caps
dumledoren viikoloppu dumledoren viikoloppu
HMMMM HMMMM
realistinen ammuntapeli realistinen ammuntapeli
muista suojaus muista suojaus
Herraskoira Herraskoira
commiepoly commiepoly
En tiedä En tiedä
Kusitauko Kusitauko
elämä elämä
Alafemmat Alafemmat
Tämän takia Lewandowski on paras hyökkääjä jalkapallossa Tämän takia Lewandowski on paras hyökkääjä jalkapallossa
Mielensä toisten puolesta pahoittanut servattu Mielensä toisten puolesta pahoittanut servattu
jugurttia XDD jugurttia XDD
piu piu piu piu
LBGT LBGT
Ryppy ja Koponen katsovat uutisia Ryppy ja Koponen katsovat uutisia
:O :O
Rasistit öyhöttämässä Rasistit öyhöttämässä
Muista ketä tuet Muista ketä tuet
Harjus harjus Harjus harjus
Spödermän eksyi maanalle Spödermän eksyi maanalle
-_- -_-
 676 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 12.03.2021 02:07:17
[ + 15 | ]
👑 Plussatuin 12.03.2021.
👑 Katsotuin 12.03.2021.

Hehe

[52302] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [1080x1149] [] []
tiedosto.jpg

12.03.2021 08:37:17
#446783 [+-] Piilota Suosittele

vaikka korkeista saarnastuoleista julistetaankin että transnainen on joka suhteessa sataprosenttisesti sama asia kuin mikä tahansa nainen niin jos kroppas nyt vaan sattuu oleen asiasta eri mieltä niin sittenhän se menee homostelun laariin ja edelleen jos homostelu ei ole se oma juttu niin eihän siitä mitään tule saatana

"eheytymishoitoja" pidetään yleisesti humpuukina ja uhkana terveydelle ja hyvinvoinnille josta voimme päätellä että sukupuolisen suuntautumisen muuttaminen on oikeasti aika hankalaa

12.03.2021 15:13:14 | 15:13:33
#446834 [+-] Piilota Suosittele

>>446783
No syitä mennä treffeille monesti on joko pillu tai sitten jopa ihan vaikka pidempi seurustelu joka voi jopa johtaa perheeseen. Ongelma tietysti on että kumpikaan näistä ei toteudu Monan kanssa, ellei sitten halua homostella ja/tai adoptoida, mutta olisi mukava että LBTQTBBQ:t ymmärtäisi että jotkut voivat hakea siihen omaan seksuaaliseen suuntautumiseen seuraa, ja kyllä, hetero on seksuaalinen suuntaus vaikka se onkin hitleristä seuraava. Saisivat nämä sateenkaari pellet lopettaa tuon syrjimisen.

12.03.2021 22:40:10
#446974 [+-] Piilota Suosittele

Henkilökohtasesti mua ei juuri kiinnosta, että keneltä sitä seksiä sais, mutta jos perkele petipuuhiin päästessä se riisuukin nahkapukunsa ja sängylle loikkaa sata oravaa niin mää saan kyllä hepulin, enkä yhtään sillä kivalla tavalla.

13.03.2021 15:28:34 | 15:29:01
#447264 [+-] Piilota Suosittele

Kylläpä aiheuttaa jo pelkkä kysymys peppukipua. Itsellekkin sukupuoli on varsin tärkeä asia. Siitä huolimatta en joudu psykoosiin vaikka tuollainen kysymys heitetäänkin ilmaan.

Ps. Medialukutaitoon kuuluu myös se, että opetellaan lukemaan artikkelit otsikkoa pidemmälle ja kauhistelemaan vasta sitten :)

[ 11 viestiä | ]