perunalaatikkoraivo22 perunalaatikkoraivo22
PyörälläPäästäni PyörälläPäästäni
TOTISESTI, MOOSES ON SIIAN VEROINEN TOTISESTI, MOOSES ON SIIAN VEROINEN
:'( :'(
uudenvuodentoivotukse venäjällä uudenvuodentoivotukse venäjällä
Viimeinen pieru Viimeinen pieru
sarumanin mielipide jäkälästä sarumanin mielipide jäkälästä
Huoruli luuli liikoja Huoruli luuli liikoja
Ripuls Ripuls
Osaan istua nätisti :3 Osaan istua nätisti :3
"Se gif kun mies nostaa pistoolin ohimolle jammaillessaan.& "Se gif kun mies nostaa pistoolin ohimolle jammaillessaan.&
Slaavien sushi Slaavien sushi
savis ja neste savu abelin suuri möhläys :DDDD savis ja neste savu abelin suuri möhläys :DDDD
Ebin Ebin
Totuus Totuus
Sohva Sohva
Äitin oma vauveli :3 Äitin oma vauveli :3
Ahneen pelastus oli periksiantamattomuus Ahneen pelastus oli periksiantamattomuus
sierraal3.gif sierraal3.gif
HOW TO KILL YOUR GIRLFRIEND HOW TO KILL YOUR GIRLFRIEND
:p :p
Ahneuden kasvot Ahneuden kasvot
Enpäs menekkään Enpäs menekkään
Spurdot sotajalalla Spurdot sotajalalla
 631 näyttökertaa, 6 viestiä, 3.69 MB, 1 tiedosto, 13.01.2021 03:02:30
[ + 6 - | ]

Hutisalo

[51019] [tiedosto.mp4] [3.69 MB] [426x426] [] []

vihreät

(414)  · 

ohisalo

(37)
13.01.2021 08:13:16
#429089 [+-] Piilota Suosittele

Mutta kun se oli sitä parempaa hulinointia. Jos minä kavereideni kanssa menen hihhuloimaan eduskuntatalon pylväisiin ulvoen haittamaahanmuutosta, niin uskoisin että Ohisalolla ei olisi likikään noin vaikeaa muodostaa mielipidettä asiasta.

13.01.2021 11:05:54
#429124 [+-] Piilota Suosittele

Ohisalon tenttejä kun kuuntelee, niin hän puhuu itsensä monesti pussiin ja sen lisäksi se kuuluisa kaksinaismoralismi on hyvin vahva.

13.01.2021 19:41:35
#429214 [+-] Piilota Suosittele

Katsoin tämän eilen ja ihan uskomatonta kiemurtelua ja ylimielisyyttä Ohisalolta.

Ei tarvitse miettiä, miksi kansan keskuudessa Jussi on niin suosittu selkeästä, ymmärrettävästä ja rauhallisesta tyylistään.

Hutisalo on tänään taas jatkanut ja joku lehti FB:ssä mainosti juttua, jossa Ohisalo vaatii vihapuhetta pienemmäksi ja harrastaa siinä vihapuhetta ja öyhötystä itse Perussuomalaisia kohtaan. Uppoaa varmaan öyhövihreisiin, mutta ei anna muuten kyllä hyvää kuvaa naisen kyvyistä.

Eikä todellakaan Ohisalo irtisanoudu tässä anarkiasta ja paremmasta väkivallasta. Lopuksi vasta lievä no joo - mutta toisilta on kyllä heti vaatimassa asioita.

Saa nähdä, että uppoaako median ja muiden puolueiden Suomeen liittymätön Trump-ajojahti johonkin kansanosaan eli vaikuttaako PS:n suosioon vaiko ei. Montaa kannattajaa se vain vahvistaa ja muiden puolueiden toimiminen näyttää koulukiusaamiselta yhtä kohtaan ja suomalainen on aina sellaisen puolella - mutta meneekö puoluekannastaan epävarmoja hämyyn, että Trumpilla olisi jotain tekemistä muka Suomen kanssa ja sen vuoksi vaihtaa esimerkiksi Kokoomukseen tai SDP:hen.

[ 6 viestiä | ]