hulahula ekspertti hulahula ekspertti
Say what? Say what?
pieksämällä paranee pieksämällä paranee
Tuli viereen pisulle syystä Tuli viereen pisulle syystä
Kahvia muulilla Kahvia muulilla
I sit on you. I sit on you.
Vain toinen herättää älykkyyttä Vain toinen herättää älykkyyttä
Panisin Panisin
Rusinat rasahtelee Rusinat rasahtelee
Totuus avaruusolennoista Totuus avaruusolennoista
Pönäkälle ruokkaa Pönäkälle ruokkaa
menetkös siitä :> menetkös siitä :>
Pääsylippu saksaan Pääsylippu saksaan
päivä on taas pulkassa päivä on taas pulkassa
kisse meni rikki :3 kisse meni rikki :3
Nerokasta! Nerokasta!
roskakuski roskakuski
myynti ilmotus myynti ilmotus
:> kohtasivat vertaisensa mylveröt :3 :> kohtasivat vertaisensa mylveröt :3
Hyväntekijä Hyväntekijä
thor thor
Pösti apu apustaja Pösti apu apustaja
Rauha ei ollut koskaan vaihtoehto Rauha ei ollut koskaan vaihtoehto
I am the devil and I'm here to do the devil's work I am the devil and I'm here to do the devil's work
 930 näyttökertaa, 15 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 06.07.2020 08:28:51
[ + 2 | ]

Hapsin pyynnöstä omafilmi


boxxy

 · 

kuningatar

(14)
06.07.2020 08:50:53
#362877 [+1] Piilota Suosittele

Sillon kun tämä akka oli jossain määrin ajankohtanen sille naureskeltiin ja pidettiin moista formaattia sairaanloisena. Nyt on netti täynnä akkoja, jotka hölöttää ja näyttää tissejä, joille yksinäiset miehet maksaa suuria summia.

06.07.2020 18:23:01
#363066 [+-] Piilota Suosittele

Oon nähny kuvia, mutta on varmaan ihan hyvä etten oo aiemmin kuullu ääntä. Vittu että on rasittavaa kuunneltavaa.

14.04.2021 19:09:34 | 19:11:20
#456235 [+-] Piilota Suosittele

>>456231

No käy ihimeessä liittymässä. Saa paljon uusia kivoja kavereita kännykkäproggiksella joitten kans voi vaikka käydä golffaamassa, keilaamassa tai vaikka onkimassa. Siellä on mukavaa sakkia joitten kans voi käydä jäätelöllä, kahvilla tai mitä nyt milloinkin tulee mieleen. Määki oon monen tyypin kans veistelly intiaanikanootteja jätkien kans ja aina on ollu kivaa kaikilla. Meillä on jopa niin hyvä porukka, että ei olla etes myyty niitä soutuveneitä tai muita vaan on jätetty kaveripiirin yhteiskäyttöön. Tosin jos rehellisiä ollaan niin kaikki ne Grinderin jätkät ei oo ihan niin hirveän kiinnostuneita ollu yhteisten projektien läpivetämiseen, mutta kun tuli puhetta junista niin ne innostu ihan kybällä. Ehkä ens kerralla rakennetaan joku pienoismalli missä pääsee junat puksuttelemaan. Mutta jos saan vaan ite vaikuttaa asiaan niin sitä ei totteuteta sähköllä vaan ihka oikeilla höyrykoneilla.

15.04.2021 15:52:32
#456449 [+-] Piilota Suosittele

>>456289
Nyt on aikaa, yrittää saada tästä sivustosta jotain irti, ja sitten kuntopyörää ja takas sovelluskehitykseen toiseksi neljäksi tunniksi.

[ 15 viestiä | ]