aim seksi änd ai knou it aim seksi änd ai knou it
Hippabörh Hippabörh
Verkkokauppa.comin inventaario Verkkokauppa.comin inventaario
metsän asukki metsän asukki
stroking desu stroking desu
Naurunappulan juttukuva Iltalehdessä, Feimii tarjolla :) Naurunappulan juttukuva Iltalehdessä, Feimii tarjolla :)
Pyllyilyä Pyllyilyä
sinne män sinne män
Plöö? :p :3 Plöö? :p :3
H♂m♂ntain kakkostaso H♂m♂ntain kakkostaso
tissit! tissit!
Huumevalistusta Huumevalistusta
Innostunut sonni Innostunut sonni
Tuolla kelpaa päristellä Tuolla kelpaa päristellä
ryhmä-turppi ryhmä-turppi
Opetushallitus tekee hyvää työtä Opetushallitus tekee hyvää työtä
Ozzy Man - UFC Ozzy Man - UFC
Tämmönen känniostos ja postaus :D Tämmönen känniostos ja postaus :D
mämmi :D mämmi :D
Komea poika Komea poika
kehtaavat häiritä >:I kehtaavat häiritä >:I
Tröllöllöö Tröllöllöö
panisitko? panisitko?
halikisse :3 halikisse :3
 687 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 24.11.2019 13:29:32
[ + 11 - | ]
👑 Plussatuin 24.11.2019.

Greta-täti

[37071] [tiedosto.jpg] [0.05 MB] [960x642] [] []
tiedosto.jpg

greta

(68)  · 

ilmasto

(40)  · 

hullu

(100)  · 

kehari

(10)
24.11.2019 14:31:53
#274666 [+-] Piilota Suosittele

ILMASTO ILMASTO HURR DURR HURR DURR KUIS KEHTAATTE ILMASTO ILMASTO ÖYH VÖYH VÖYH MUUTTAKAA ASIOITA VÖYH VÖYH MINÄ VAIN SEILAAN JA LENTELEN HURR DURR ILMASTO ANTIFA ILMASTO ANTIFA ILMASTO!

24.11.2019 16:42:46
#274737 [+-] Piilota Suosittele

Onhan se nyt selvää, että ei kannata paskaa lykätä taivaalle tai kaataa vesistöihin, mutta ongelma ei ole niin yksinkertainen ja Reetta on katsonu liikaa Vili Vilperiä ja Kapteeni Planeettaa. Jotkut aikuiset käyttää häntä hyväkseen ja kierrättää ympäriinsä isojenpamppujen saleissa, jotta homma voidaan kuitata aploodein, "oho, sehän osaa puhuakkin. näytä toinen temppu." Kummallista kyllä kuinka kommunistisen Kiinan ympäristöongelmat on lopulta kapitalismin tuotosta.

24.11.2019 18:55:50
#274814 [+-] Piilota Suosittele

>>274737 Mielestäni lapsia ei pitäisi sotkea politiikkaan, mainoksiin eikä tuohon ilmastonmuutos vouhotukseen. Punainen risti on paskin kaikista, kun se näyttää nääntyviä mamuja mainoksissaan ja näin kerää kauheet hillot ihmisiltä jotka säälii niitä.
Tuskin punaisen ristin pomokaan metsässä käy paskalla vaan kullatulla pytyllään.

24.11.2019 19:24:29 | 19:41:57
#274833 [+-] Piilota Suosittele

>>274814
Ei pitäisi kyllä laittaa lapsia missään julkisuuteen kuin korkeintaan ennen Pikkukakkosta seikkailemaan Hui Hai Hiisin parissa. Joidenkin mielestä lapset on söpöjä ja niillä voi tehdä rahaa, mutta ei ainakaan valtaa pitävien sosiopaattien/psykopaatien mielestä.

Ilmaston muutos vouhotus on vaan aivan perse edellä puuhun menemistä. Ei muuta kuin saatanasti uraanivoimaloita pitkin kirkonkylää ja vittuun tuulimyllyt, joiden rakentaminen polttaa paskaa taivaalle enemmän kuin ne elinaikanaan korvaa.

[ 10 viestiä | ]