Hallitus ja asiat tärkeysjärjestykseen. Hallitus ja asiat tärkeysjärjestykseen.
Iih uuh Iih uuh
Amnezty Amnezty
Jännä reissu Jännä reissu
The Office The Office
Kun kaadat kaikki keilat Kun kaadat kaikki keilat
Pillua tarjolla Pillua tarjolla
Neekerit Neekerit
Väärä puoli voitti Väärä puoli voitti
Sannaface Sannaface
khooli apina :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD khooli apina :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ne erot... Ne erot...
Kommunismi Kommunismi
PIM! PIM!
Viikonlopun viinit Viikonlopun viinit
Tuli viimevuoden tilastot. Tuli viimevuoden tilastot.
tissit tissit
Mässy leivät Mässy leivät
Huumeiden käytön seuraukset Huumeiden käytön seuraukset
runkku runkku
tissit tissit
Puoli elämä kisu Puoli elämä kisu
Amatimies ei eksy aiheesta Amatimies ei eksy aiheesta
Kissapataa Kissapataa
 452 näyttökertaa, 2 viestiä, 0.12 MB, 1 tiedosto, 11.10.2019 22:54:06
[ + 11 - | ]

hyvä toimintamalli

[35373] [0.jpg] [0.12 MB] [800x850] [] []
0.jpg

hiekkaneekerit

(16)  · 

pakolainen

(41)  · 

dusty

 · 

shithole

12.10.2019 02:39:23
#258071 [+-] Piilota Suosittele

258046

No mitäs luulisit? Mutiaisen ainoa oikea paikka on sählämkähläm maassa ja sen ulukopuolella uunissa. Neekerit kuuluu afrikkaan, rättipäät lähi-ittään ja lappalaiset lappiin. Jos kävis semmonen ihime, että joku niistä ossais olla ihimisiksi niin sitten terve tulua. Kaikki muut syvälle, syvälle semmoseen suohon missä ne ei pääse saastuttamaan pohojavettä.

Jos kerran joku lähtee pakkoon sottaa ja sortua niin se on niin helevetin kiltti ja asiallinen ku olla ja voi, soppeutuu turvasatamaansa ja on hilijaa ku nekrofiili hautaustoimistossa. Arvopohjan mukaan meijjän pittää pittää huolta tänne tulleista pakolaisista. Ja vitun posket! Kansainvälisten sopimusten mukkaan turvapaikkaa on haettava ekasta turvallisesta maasta johon saapuu. Suomeen voi siis tulla turvapaikanhakijana joko Ruottista, Norjasta tai Venäjältä. Tänne tulleet turisteista ei oo ykskään niissä maissa syntyneitä, joten niitä ei tarvi ottaa vastaan eikä etes harkita, että otetaanko niitä vastaan. Eli Suomeen voi tulla korkeintaan hakemaan poliittista turvapaikkaa jos on näijjen kolomen maan kansalainen. No, ehkä mahollisesti Virosta, mutta siihen se jää. Kaikki tänne otetut rajan yli seikkailleet ähälämit on laittomia pakolaisia joilla ei oo minkään valtakunnan oikeutta turvapaikan hakijan statukseen.

[ 2 viestiä | ]