NN-Kooste NN-Kooste
Senkin penis! Senkin penis!
Logiikka Logiikka
Räjähdysaltis ribale Räjähdysaltis ribale
Oletko velho Oletko velho
Koiro Koiro
Nico nico nii Nico nico nii
Kun @slayer dikkaa feikeist naisista nii mite amanda ahola menis Kun @slayer dikkaa feikeist naisista nii mite amanda ahola menis
Moshin' Moshin'
Liukuportaat Liukuportaat
Fingerpori Fingerpori
Selfie Selfie
donnin sedeli :DDD donnin sedeli :DDD
Miettii Miettii
Kapteeni NN syö leipää myös (meetvurstin kera).. Kapteeni NN syö leipää myös (meetvurstin kera)..
Loiskulttuurin tuhoutuminen lähellä Loiskulttuurin tuhoutuminen lähellä
mitäs poistettaisiin? mitäs poistettaisiin?
Halloweenin ykkösasu: Arabialainen Diplomaatti Halloweenin ykkösasu: Arabialainen Diplomaatti
Jälkiuunipala joka on varusteltu silakkapihvillä +ruohosibale Jälkiuunipala joka on varusteltu silakkapihvillä +ruohosibale
Naurunappula Girl ;) Naurunappula Girl ;)
Ja Aatuhan ajatteli Ja Aatuhan ajatteli
Poika ja ilves Poika ja ilves
Poliittisesti valveutunut yksilö Poliittisesti valveutunut yksilö
Samuel katti :3 Samuel katti :3
 886 näyttökertaa, 3 viestiä, 0.09 MB, 1 tiedosto, 23.09.2018 14:19:32
[ + 7 - | ]

Porvoo

[18248] [0.jpg] [0.09 MB] [960x768] [] []
0.jpg

porvoo

 · 

kellonaika

 · 

pikku g

11.02.2025 08:03:23
#679815 [+-] Piilota Suosittele

Kyllä se saattais olla ihan aiheellista eristää Porvoo ihmiskunnasta. Mää kerran osittain tunsin yhen autistin. Sen naama oli ku kuu, mutta silmät nenä ja suu oli keskellä naamaa 5x5 sentin kokoisella alueella. Höpötti jotain käsittämättömiä miten se tykkää syödä legoja ja sen semmosta, mutta sitten ku se näki että muut ei kuulleet sitä niin se hyppäs syliin ja kerto että se aikoo keittää mun nöpönenäni PORKKANOIDEN kans ja imeä mun silimät päästä. En osannu äkkiä sanua siihen mitään niin jatko, että kukaan ei tuu ikinä uskomaan mua vaikka kertoisin siitä. Kohta ovi narahtikin niin pudottautu lattialle selitti niitä autistisia juttujaan. Mää en tänä päivänäkään uskalla mennä nukkumaan ilman kunnon humalaa ku se on kuitenkin jo aikuistuttuaan vapaalla jalalla enkä tiiä missä se asuu.

Kerran sitten näin sen lähikaupassa esittämässä vammasta, mutta ku se hoksas mut niin ohimennen iski silimää. En oo nukkunu viimeseen viiteen vuoteen vaan maannu sängyllä peläten jokaista rasahdusta.

[ 3 viestiä | ]