Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 28.10.2017 05:52:16 Jäseniä 9 Vierailuja 842 Medioita 147

Me Emme Ole Unohtuneet

jesse3 jesse3
JEWGLE JEWGLE
Herra Törni/Thorne Herra Törni/Thorne
Koska Hitler Koska Hitler
Stop! Stop!
Darra-asteikko Darra-asteikko
Jutkuja matalaksi :D Jutkuja matalaksi :D
Hitlerin ampuja oli hieno mies Hitlerin ampuja oli hieno mies
Viimeisin löyty eli idam merkkinen lukko. Luultavasti harvinaine Viimeisin löyty eli idam merkkinen lukko. Luultavasti harvinaine
valekausti valekausti
Maailman paras kesäleiri Maailman paras kesäleiri
Natsin välipala Natsin välipala
Sturmwehr-Wie ein Held Sturmwehr-Wie ein Held
Hitler ei ole hauska Hitler ei ole hauska
kalassa kalassa
larppaisitko kanssa mun? larppaisitko kanssa mun?
hehe hehe
Valtakunnan Johtaja Valtakunnan Johtaja
Vaterland Vaterland
Tällä kuvalla saa FB -bannit. Tällä kuvalla saa FB -bannit.
Lelunatsi Lelunatsi
PETA palkitsee PETA palkitsee
Sleipnir - Könige Europas Sleipnir - Könige Europas
Kommandant Katze Kommandant Katze
 846 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.95 MB, 1 tiedosto, 07.02.2021 22:43:19
[ + 11 - | ]

Pekka Siitoin tribute

[51622] [pekka-siitoin.mp4] [4.95 MB] [640x276] [] []

pekka

(37)  · 

siitoin

(14)  · 

valtakunnanjohtaja

 · 

pekka siitoin

(35)
08.02.2021 04:39:56
#437074 [+-] Piilota Suosittele

>>437048 Se järkkäsi kesäleirejä joskus kasarilla nuorisolle, ja kyllä täytyy sanoa että sinne osallistuneilla kavereilla oli menosta huumori kaukana. Vielä hullumpina palasi kaikki. Tosin ne oli kaikki niin umpihulluja jo lähteissään, että vain läheiset olisivat voineet mitenkään huomata sitä eroa. Omista sen juttuihin osallistuneista tutuista ei ole hengissä kuin sellaisia, jotka ovat olleet täysiä spurguja viimeiset pari vuosikymmentä.

08.02.2021 04:52:58
#437079 [+-] Piilota Suosittele

>>437074
Kaveri kerto kaverinsa jutelleensa Siitoimen pojan kanssa, sen joka oli sillä laivamatkallakin mukana, ja sano sen vihaavan isäänsä. Meinas, että se aivopesi niitä jo pennuista lähtien omaan harhaseen maailmaansa. Siinä keskustelussa oli huumori ollu kaukana siis sen kaveri kaverin ja Siitoimen pojan kans. Eikä mikkään ihme. Ehkä Valtakunnanjohtaja sittenkin usko ihan vilipittömästi omaan touhuunsa ja sitä myöten sai kerättyä muita mielisairaita kavereikseen. Surullistahan semmonen on, mutta silti väitän helevetin hauskoiksi filimeiksi niitä Pekan julistuksia.

Sillon vielä ku sen omat sivut oli pystyssä niin siellä se hailas autokolarissa kuolleen poikansa haudalla ja muutamissa puristeli espanjalaisten huorien tissejä. Olipa ykskin kuva jostakin "uusnatsien suuresta marssista", ties minkä sivukadun kulumasta, jossa oli kolome tyyppiä. Yks niistä kuluki eellä, sitten oli lipunkantaja ja oliko se kolomas sitte jo niin häppeissään koko jutusta, että kuluki leuka rinnassa.

10.03.2021 03:15:00
#446165 [+1] Piilota Suosittele

Pekka on minun musikaalinen muusani! Nauravat natsit inspiroi minua tekemään oman levyni: "Nummela". Kiitos Pekka!

[ 7 viestiä | ]