Perustaja valupertti

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 31.03.2019 21:09:52 Jäseniä 2 Vierailuja 1 268 Medioita 165

kanava itse käyttämilleni kuvakommenteille

Äbäläwäbälä! Äbäläwäbälä!
Lyönkö? Lyönkö?
Se on tulossa Se on tulossa
Taustakuva matskua Taustakuva matskua
Mitähän Aku Setä laulaa? Mitähän Aku Setä laulaa?
Jos kippoon jotain jäi, nii se on taatusti keskeltä kylmää. Jos kippoon jotain jäi, nii se on taatusti keskeltä kylmää.
Hitler Hitler
Danny ja sen "sihteeri" Danny ja sen "sihteeri"
Jonnet ei muista. Jonnet ei muista.
Kaverit kaljalla Kaverit kaljalla
Corona Corona
Rat Rat
jennifer ei ole ennakkoluuloinen jennifer ei ole ennakkoluuloinen
Nyt tulee spremaa Nyt tulee spremaa
Muodollisesti pätevä Muodollisesti pätevä
Vitun suomalaiset paskaa ilmaston Vitun suomalaiset paskaa ilmaston
Fin Diesel Fin Diesel
Matikka on vanhus Matikka on vanhus
Bojoing! Bojoing!
Tästä Putte muistetaan Tästä Putte muistetaan
Örkki Örkki
Dumb cunt Dumb cunt
Perkele, kuvakommentti Perkele, kuvakommentti
Läähpuuh Läähpuuh
 600 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto
07.01.2021 21:11:32
[ + 3 | ]

Vammattikieltä

[50889] [178186.jpg] [0.06 MB] [720x659] [] []
178186.jpg

kieli

(119)  · 

englanti

(39)  · 

suomi

(382)
07.01.2021 21:43:42
#427637 [+-] Piilota Suosittele

Siinä sitten lähtee Stokkalle ostaan bleisereitä nostattaamaan fiilistä ja nappaa latten sitten lähimmästä popupista.

Onhan tuo ihan vitun perkeleestä, mutta itekkään ei jaksa töissä aina kääntää targettia kohtioksi tai biimiä suihkuksi. Eri asia on sitten viestittää työympäristön ulkopuolella, silloin harvoin kun on tarvetta, ihan suomenkielisillä sanoilla. Osittain on tuossa laiskuudesta kyse ja toisaalta tarve saada eksootiselta kuulostavia sanoja.

Tein muuten tänään mahtavan antipastin aamulla, jonka jälkeen söin mahtavan ala carten, ja illan päätin brunssilla, 'söin mitä kaapista löyty, linjastolla katoin kortista mitä on tarjolla ja join kännit'.

07.01.2021 22:07:20
#427648 [+-] Piilota Suosittele

Tuo rightin misu on sellainen eyecatcher, että mun basiceissani potenssi kasvaa ja statementtina haluan penetroitua eyecatcheriin pulssin vetäessä redlinella saavutettuani täyden potentiaalini.

07.01.2021 22:20:30
#427659 [+-] Piilota Suosittele

Kyllä mää ainaki catchaan kaikki free misut mitkä happens kohdalle. Ja ku spiikkaan mun frendeil nii kyllä mä tsoukkaan samal niiden kaa. Kato ku mieli on free niin ei tarvi conjurata erilaisii tsänssei, you tiätteks?

[ 6 viestiä | ]