>>602744 Siinä ku tuo lortto on vattaläskiviivojensa perusteella pyöräyttäny ainakin yhen äpärän. Todennäkösesti mulaatin. Rehellisesti sanoen niin varmaan useammankin. Lorttolärpyttimetkin on ku jättiläisen kivekset niin olettamukseni siitä, että tuo perkele on pyöräyttäny niin monta äpärää ku olla ja voi niin se sitten kirjottelee poliitikkopalstoille, että sen pitää saada rahaa siitä ku on toiminu kopiokoneena.
L-positiivisia ei näillä kulmilla lueta edes apustavasti ihmisiksi. Kunnanvaltuustostakin niitä ollaan potkimassa pois ja mummielestä ne pitäis sotkea suohon koko saatanan lestakaarti. Fy fan!
>>691934 No hyi, sun suuta ei oo näköjään koskaan pesty smegmalla. Mä rupeen nimittään sua tästä päivästä lähtien.. pimppisuuksi. Pilluhiivat vaan lisääntyy sun viiksissä niin sulta katuaapi koko hajuaisti ku aina on shillin tuoksu päällä. Mutta mepä ovelina veitikoina sitten ruvetaankin pullottamaan pieruja ja laitetaan niitä sun postiluukusta sisään ja jätkä ei tiedä siitä tuon taivaallista vaan nuuhkit menemään ties monenko rasvaperseen ripulihiukkasia ittees. Muahaha!
[
11 viestiä
|
]
⭰
Jussi
perus kalpafani
Demariäänestejä, kun Sanna Marin kertoo mitä huulipunaa käyttää
Alex Jones Ding Dong
oih
Dagon
Sorsa tietää
mehiläinen
spandex homo
Tissejä
Niilo
skankhunt42
Linkola kertoo totuuden vihreistä
navy hamster
Crazy Hamburger
Protesting Donald Trump Strictly for Pussy
Tomb of finlandin ruoka
Varissuolla tapahtuu
Kaunis ilta
Dungeon & Dragons
Kikkelitytyt on myytti
,,,,,.....
Jeesus on Herra
Is there a point wearing socks if you don't have feet ?