Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.08.2018 14:51:03 Jäseniä 17 Vierailuja 2 210 Medioita 1406

Kaikki musiikkimediat jne.

Viiksiniekat Viiksiniekat
Crush 40 - Green light ride Crush 40 - Green light ride
'S H I F T E R' | A Synthwave Mix 'S H I F T E R' | A Synthwave Mix
Marilyn Manson - Refrigerator (1993, demo repro) Marilyn Manson - Refrigerator (1993, demo repro)
Partiboi69 - Ketamine Dreams Partiboi69 - Ketamine Dreams
Brothers of Metal - Yggdrasil Brothers of Metal - Yggdrasil
Kotiteollisuus - Yötä Vasten Kotiteollisuus - Yötä Vasten
Death Strike - Fuckin’ Death (full album, 1991) Death Strike - Fuckin’ Death (full album, 1991)
Slipknot - The Devil In I [OV] Slipknot - The Devil In I [OV]
Krang - The Hate You Advocate Krang - The Hate You Advocate
Perturbator - Tactical Precision Disarray (unofficial video) Perturbator - Tactical Precision Disarray (unofficial video)
sheikkaa bum sheikkaa bum
Stam1na - Vapaa on sana Stam1na - Vapaa on sana
The Prodigy - Voodoo People (Official Video) The Prodigy - Voodoo People (Official Video)
AMORPHIS - "Black Winter Day" (OV) AMORPHIS - "Black Winter Day" (OV)
zYnthethic - Abandon all v3 zYnthethic - Abandon all v3
【鬱P × 鏡音リン】モンキーダンスの洗脳術【 【鬱P × 鏡音リン】モンキーダンスの洗脳術【
Sabaton - Templars (Lyric Video) Sabaton - Templars (Lyric Video)
CMX - Kusimyrsky CMX - Kusimyrsky
Nigga Money Haiiii Nigga Money Haiiii
Stone Sour - Gone Sovereign_Absolute Zero (LYRIC VIDEO) Stone Sour - Gone Sovereign_Absolute Zero (LYRIC VIDEO)
Screamin Jay Hawkins - I put a spell on you Screamin Jay Hawkins - I put a spell on you
Maj Karman kauniit kuvat - Kyynel Maj Karman kauniit kuvat - Kyynel
Dragonforce - Black fire Dragonforce - Black fire
 441 näyttökertaa, 10 viestiä, 5.01 MB, 1 tiedosto, 03.01.2025 06:56:50
[ + 2 | ]

Digi tahtoo sua viihdyttää


04.01.2025 02:21:02
#671238 [+-] Piilota Suosittele

>>671158
Emmää voi pitää kaikkia mun harhakuvitelmia jatkuvassa tarkkailussa mitenkään. Muutenki on jo vaikeeta ihan arkielämässä saati sitten virtuaalisessa versiossa. Eilenki mulla oli kalijaa, mutta ku heräsin niin joku perkele oli juonu yhtä vaille kaikki. Pikkasenko vituttaa ku ostaa ittelleen kalijaa, mutta joku muu paskiainen juoki ne ja jättää mulle pahan mielen.

05.01.2025 23:28:36 | 23:30:49
#671580 [+-] Piilota Suosittele

>>671449
No jos sulta löysää löytyy niin hommaa alkolukko autoon. Miettiin aikonaan, että jos perustan oman kuletusfirman niin asennutan semmosen saman tien kuokkuriin. Proggis kuitenkaan ei koskaan kiinnostanut tosissaan joten se jäi sikseen.

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/rattijuoppo-voi-paasta-ajokiellosta-alkolukkoajokortin-avulla-nain-paljon-alkolukko-kustantaa-kuljettajalle-vuodessa/7492130

Eiku vittu joo, nää siis tarkotit tutkanpaljastinta? Kuhan muistat, että kytillä on tutkanpaljastimen paljastimia ja vastaavasti alan ammattilaisilla on sitten tutkanpaljastimen paljastimen paljastimia. Ylipäätään jonku semmosen jos skoude löytää niin sitte vituttaa jo entistäkin enemmän ku rosikseen joutuu lähtemään. Suosittelen siis omaehtosesti laitettua alkolukkoa jos meinaa menojalaka vipattaa vaikka onkin huppelissa. Puppelissa oloon se ei auta, mutta parempi yks ku ei ollenkaan.

[ 10 viestiä | ]