>>468850 Ne paskantaa kadulle. Sitten kaatuvat perseelleen ja siitä se väritys sitten hiipii. Oikeasti jokaisella neekerillä on ~10cm muna, mutta paskan ja sivistyneemmissä paikoissa pyttyveden joutuminen kosketuksiin kikkelin kanssa aiheuttaa tulehdustilan joka turvottaa munan käyttökelvottomaksi. Toisena oireena ne basiliskot syö sitten sen vähäisenkin järjen päästä ja mieleen jää ainoastaan halu heilutella tulehdustilassa olevaa värkkiä. Kun sille ei ole kysyntää, niin alkavat puskaraiskaajiksi, mutta minkäs tekee kun ei seiso?
Oli sillon ripari-ikäsenä käymässä vaihto-oppilaana Sveitsissä. En osannu kieltä niin yritin sitte kommunikoida viittomalla. Ku näytin mitä halusin niin se natsin poikanen huus mulle just tuota samaa. Olin jo perse pystyssä ku se potkas mua ja lähti lätkimään. Sen jäläkeen en oo luottanu deutche sprookkandeihin. Luppaavat vaan, mutta sitten alakavat mätkimään, saatana.
>>469291 Mun musiikkimaku on kyllä muuttunut monesti. Nyt kuuntelen enää hyvää musiikkia ellei tubelista heitä jotain paskaa sekaan ja en pääse kesken pelin vaihtamaan. Kuuntelen musiikkia vain pelatessani.
[
11 viestiä
|
]
⭰
Menoa ja meininkiä
Ashley
Nukahtamisniksi pululle ellet jo nukahtanut
ihana nainen
Ihana perse
Ihana nainen
Kun päässä alkaa soimaan väkisin: Frederik - Titanic
Batman
Turppi saatana
:^)
overwatch
True nudist
Kuolikohan?
Sateenkaarileluja päiväkoteihin.
ihana nainen
Star Wars
Ihana nainen
kenet näistä ottasit?
Perähikiän siittokisa
tissit
pyykkipäivä
Ihana nainen
Tervetuloa aikuisten chattin❤️ https://t.me/alastonchat