Perustaja MC-Kyrpähuora

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:14:31 Jäseniä 61 Vierailuja 80 220 Medioita 2933

Pornoa ja sen sellaista

Ihana nainen Ihana nainen
Ihana nainen Ihana nainen
Luolasto pähkinänkuoressa Luolasto pähkinänkuoressa
Nudistitytöt Nudistitytöt
Bibbel bileet! \:D/ Bibbel bileet! \:D/
Katerina hartlova riding Katerina hartlova riding
Penix Penix
Porn Porn
moi pitää mennä moi pitää mennä
Omenat on terveellisiä Omenat on terveellisiä
Perjantaibylle Perjantaibylle
seksuaalivalistusta seksuaalivalistusta
Christina Applegate Christina Applegate
hapsille omistettu hapsille omistettu
Ennen wanhaan Ennen wanhaan
Muhkut Muhkut
Britney spears Britney spears
Ei majava kelpaa Ei majava kelpaa
katri kulmuni katri kulmuni
Ric with Lotte a Ric with Lotte a
need maid? need maid?
Janni Janni
Mjäy Mjäy
Pylly Pylly
 1 640 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.04 MB, 1 tiedosto
03.04.2020 03:09:37
[ + 1 | ]

oho

[41454] [785245.gif] [1.04 MB] [300x220] [] []
785245.gif

pylly

(487)  · 

ihana nainen

(383)
03.04.2020 03:24:59
#326421 [+-] Piilota Suosittele

Tässä, tytöt ja pojjaat, on syy miksi pittää tehdä persehuuhtelu ennen ku rupiaa tekemään halapana huorana filimejä nettiin. Yksinkertasin ja halavin konsti on mennä vessaan ja ruuvata sen "bidee" eli persesuihkun kahava irti. Laitat sen suihkun suuttimen perseen kohalle ja alat laskemaan vettä sisään. Tuntuu oudolta, ei tunnu ihan mukavalta, mutta kuhan teet sen. Ku rupiaa tuntumaan jo sille, että nyt alakaa käymään kipiää suolistossa niin laitat sen suihkuttimen oottamaan kunnollista pesua siihen käsien pesualtaasaaseen. Sitten istut siinä pytyllä. Maha myllertää, se lyllertää. Puskee kylymää hikiä ja sitten yhtäkkiä - himmel saatana, kaikki se perseesen tungettu 5 litraa tullee rytinällä ulos ja samalla tuo mennessää kaikki sinne suolen mutkiin jääneet paskakikkareet.

Kun se suolihuuhtelu tehhään ennen ku ruvetaan (riippuu tietenki kattojakunnasta) kuvaamaan kotikutosia seksifilimeijä joissa hypitään paniikissa ku jänikset, niin kyllä se kannattaa. Kuten tässäki pätkässä nähdään niin tuo perseensä ajelematon ja valasematon cam-whore on tyypillinen autisti jonka ensimmäisenä ajatuksena on laittaa kätensä suunsa eteen. Varsinkin, kun siinä kädessä on justiinsa ollut se perseessä bakteereja hakenut sauva. Molemmilla räpylöillään hamuaa suutaan ja se ei ole millään muotoa terveellistä vaikka tykkäiskin paskaleikeistä.

Joten jos ikinä näätte tuommosen tai tuonkaltasen tyypin niin jättäkää ne ittekseen saman tien. Puhtaus ja terveys sodomiasta huolimatta, nääs. Tässä mun kaks senttiä.

[ 7 viestiä | ]