ULLATUS! ULLATUS!
Tyronen kissa Tyronen kissa
Joku polakki Joku polakki
kjeh kjeh kjeh kjeh
Shall we? Shall we?
nyt sitä ruokaa perkele nyt sitä ruokaa perkele
Jekkuja Jekkuja
Mr_Pihvi Mr_Pihvi
argumentointia argumentointia
Fingerpori Fingerpori
Norsu Norsu
500 seteli 500 seteli
eläimet pääsivät taivaaseen eläimet pääsivät taivaaseen
Tyty Tyty
tein itse ja säästin tein itse ja säästin
Mitä työ haluatta? Mitä työ haluatta?
on se niin hirveää on se niin hirveää
Totta... Totta...
Ronald Ronald
Ihana nainen Ihana nainen
veikeä kissa :3 veikeä kissa :3
snibeti snap :p snibeti snap :p
Salilla tapahtuu Salilla tapahtuu
onko autossasi jotain vikana onko autossasi jotain vikana
 440 näyttökertaa, 9 viestiä, 1.72 MB, 1 tiedosto, 29.06.2024 07:49:46
[ + 0 | ]

neekeri

[71496] [dfXKK30cmld9TmrA.mp4] [1.72 MB] [640x296] [39.82s] [] []

afrikka

(84)  · 

valkoisten

 · 

kuolema

(78)  · 

avustus

(5)  · 

hevon

 · 

perseeseen

(15)
29.06.2024 19:38:36
#631081 [+2] Piilota Suosittele

>>630952
>>630953
Zairesta on kyse, hieman Etelä-Afrikastakin. Zaire (nyk. Kongo) oli Afrikan vilja-aitta kunnes tappoivat, raiskasivat ja murhasivat valkoiset maanviljelijät.

Kehitysapu on haitallista noille itselleenkin, sen ja sen takia että ovat neekereitä, he eivät pärjää. Vilja-apu on erittäin haitallista niille harvoille jotka siellä viljelevät.

Afrikka pitäisi pommittaa maantasalle ja kansoittaa valkoisilla kun pöly on laskeutunut, sillä mitä muuta siitä on kenellekään paitsi Venäjälle ja Kiinalle louhoksina kuin pahaa?

No pommit eivät riitä, ja ydinasein emme saisi sieltä enää tärkeitä alkuaineita, timantteja, mineraaleja ja kultaa (lähinnä Kiinan kautta).

30.06.2024 02:53:12
#631247 [+1] Piilota Suosittele

>>631106
saddam piti apinansa aisoissa

Niin, Afrikassa ja Lähi-Idässä toimii vain diktatuuri, eivätkä ne suuret pakolaisaallot jenkkeihin tähtää, jenkit nauravat partaansa kun niitä puskee EU-maihin heikentämään talouttamme.

Heillä on omat maahanmuutto-ongelmansa, mutta ei niitä saatana meille tarvitse tuottaa. 2014 ISIS ja muut. VITTU SAATANA!

[ 9 viestiä | ]