Joulubiisin kuuntelu. Joulubiisin kuuntelu.
Joulu on taas! Joulu on taas!
Gojimi on juutalaisten lypsylehmä. Muu muu muu Gojimi on juutalaisten lypsylehmä. Muu muu muu
Panoapustaja Panoapustaja
Son of Satan Son of Satan
Assburger holocaust Assburger holocaust
Inttikuva Inttikuva
Slurps! Slurps!
Joulutauhan julistus Joulutauhan julistus
Paavo Paavo
Pirijantai Pirijantai
lappeenranta lappeenranta
ajotaito ajotaito
Oliko sen arvoista? Oliko sen arvoista?
Volvo apustus Volvo apustus
Kissakyyti :3 Kissakyyti :3
näi peltastetaa kaikki sonjat :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD näi peltastetaa kaikki sonjat :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Benkku Benkku
Gangstas paradise Gangstas paradise
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 14 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 14
Taiteilijat kokoontuu Taiteilijat kokoontuu
Polseviikki tulloo venäjältä ja haluaa tuhota ristinuskon! Polseviikki tulloo venäjältä ja haluaa tuhota ristinuskon!
Hehe Hehe
simo silmu simo silmu
 471 näyttökertaa, 9 viestiä, 1.72 MB, 1 tiedosto, 29.06.2024 07:49:46
[ + 0 | ]

neekeri

[71496] [dfXKK30cmld9TmrA.mp4] [1.72 MB] [640x296] [39.82s] [] []

afrikka

(86)  · 

valkoisten

 · 

kuolema

(79)  · 

avustus

(5)  · 

hevon

 · 

perseeseen

(15)
29.06.2024 19:38:36
#631081 [+2] Piilota Suosittele

>>630952
>>630953
Zairesta on kyse, hieman Etelä-Afrikastakin. Zaire (nyk. Kongo) oli Afrikan vilja-aitta kunnes tappoivat, raiskasivat ja murhasivat valkoiset maanviljelijät.

Kehitysapu on haitallista noille itselleenkin, sen ja sen takia että ovat neekereitä, he eivät pärjää. Vilja-apu on erittäin haitallista niille harvoille jotka siellä viljelevät.

Afrikka pitäisi pommittaa maantasalle ja kansoittaa valkoisilla kun pöly on laskeutunut, sillä mitä muuta siitä on kenellekään paitsi Venäjälle ja Kiinalle louhoksina kuin pahaa?

No pommit eivät riitä, ja ydinasein emme saisi sieltä enää tärkeitä alkuaineita, timantteja, mineraaleja ja kultaa (lähinnä Kiinan kautta).

30.06.2024 02:53:12
#631247 [+1] Piilota Suosittele

>>631106
saddam piti apinansa aisoissa

Niin, Afrikassa ja Lähi-Idässä toimii vain diktatuuri, eivätkä ne suuret pakolaisaallot jenkkeihin tähtää, jenkit nauravat partaansa kun niitä puskee EU-maihin heikentämään talouttamme.

Heillä on omat maahanmuutto-ongelmansa, mutta ei niitä saatana meille tarvitse tuottaa. 2014 ISIS ja muut. VITTU SAATANA!

[ 9 viestiä | ]