STRIKE UP THE BAND STRIKE UP THE BAND
Mätäpaise puhkaistu Ugandassa Mätäpaise puhkaistu Ugandassa
tää tulee puolustaa sua tää tulee puolustaa sua
#visitdubai #visitdubai
Immersio Immersio
Terroristi Terroristi
Heräät hänen vierestä. Mitä teet? Heräät hänen vierestä. Mitä teet?
Tröllöllöö Tröllöllöö
Verkkokauppa.comin inventaario Verkkokauppa.comin inventaario
100% tapauksista 100% tapauksista
Huumoripitoisen taiteen syvin olemus -analyysi Huumoripitoisen taiteen syvin olemus -analyysi
Keskiverto murican pöksyt Keskiverto murican pöksyt
Tölkit helvettiin >:3 Tölkit helvettiin >:3
cool cool
jkfdjkfdkfjdfadjf jkfdjkfdkfjdfadjf
Plöö! :3 :p Plöö! :3 :p
Lääkärissä Lääkärissä
Sulla on tuossa jotain :3 Sulla on tuossa jotain :3
Leevi Leaving Leevi Leaving
Ei me mitään tehty :3 Ei me mitään tehty :3
Fiksua toimintaa osa 293943430 Fiksua toimintaa osa 293943430
Coolerin vaihto Coolerin vaihto
mämmi :D mämmi :D
todista ikäsi interneteissä todista ikäsi interneteissä
 831 näyttökertaa, 7 viestiä, 8.3 MB, 1 tiedosto, 16.12.2021 21:04:53
[ + 4 | ]

Hieno peli. Pelaisin.

[59705] [tiedosto.mp4] [8.3 MB] [960x540] [] []

tissi

(67)

pippeli

(68)

peli

(182)

vr

(38)
17.12.2021 03:15:45
#529804 [+2] Piilota Suosittele

>>529761
Kuhan seksirobotit kehittyy vielä vähäsen ja sitten saa semmosen VR-kypärän niin mää en ennää ikinä lähe kämpältä. Yritin kovasti ettiä sitä Babylon 5 leffan pätkää missä sen johtajattaren kuvaa käytettiin 3D seksipuljussa kaupaksi asuissa joissa tunti kaikki sen virtuaaliset kosketukset. En löytäny, mutta kiihotuin kyllä suunnattomasti. Sitten ku teknikka kehittyy enemmästi niin ostan semmosen koskettelupuvun ja lataan siihen sitte sunkin kuvan ja sodomoin ittiäni reippaasti. Ja tottakai sitten samalla saa kuvattua sen filimin niin ne minuutin mittaset orgastiseen huutoon päättyvät pätkät on kaikkien vapaassa käytössä.

17.12.2021 10:10:41 | 10:15:21
#529846 [+1] Piilota Suosittele

>>529840
No äkkiväärästi löytiin tuommosen sivun https://www.1-2-3movies.com/serie/babylon-5-season-1/7871/#player

Vois kyllä tosiaan kattua itekki koko sarjan ja ne pari leffaakin päälle. Tais tulla vissiin torstai-iltasin töllöstä jos en ny ihan väärin muista. Mira Furlankin on jo nukkunu poies kuten se liskoäijäkin. Oli kova tupakkamies ja tais vissiin sitten kuollakkin keuhkosyöpään. Mää kyllä tykkäsin sarjasta ja tais olla vissiin alkuaikojen X-filesin kans mun suokkareita siihen aikaan.

Tossa linkissä jostakin syystä rupiaa kuulumaan jotakin helevetin sepostusta, mutta kun sieltä allaalta nappaa sen ekan episoodin niin rupiaa toimimaan.

[ 7 viestiä | ]