listamestari listamestari
ei mitään hätää ei mitään hätää
Juna menee tunneliin Juna menee tunneliin
Todella hyvää! Todella hyvää!
Tytti ensimmäinen Tytti ensimmäinen
Töhertelyä Töhertelyä
Pajeetin kaakao Pajeetin kaakao
Tissit Tissit
uwu uwu
laiskis laiskis
työ kisset työ kisset
Turppi kokoelma Turppi kokoelma
Ihana nainen Ihana nainen
Tissit Tissit
peisetti peisetti
itseajavat autot itseajavat autot
Tissi Tissi
Hirvipaistia, perubamuusia, kananmunia, voita ja tabscoa Hirvipaistia, perubamuusia, kananmunia, voita ja tabscoa
Ameriikan herkkuja Ameriikan herkkuja
parasta parasta
soma-lee soma-lee
lesbo lesbo
Ihana nainen Ihana nainen
premium sushi premium sushi
 987 näyttökertaa, 16 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 06.07.2020 08:28:51
[ + 2 | ]

Hapsin pyynnöstä omafilmi


boxxy

 · 

kuningatar

(15)
06.07.2020 08:50:53
#362877 [+1] Piilota Suosittele

Sillon kun tämä akka oli jossain määrin ajankohtanen sille naureskeltiin ja pidettiin moista formaattia sairaanloisena. Nyt on netti täynnä akkoja, jotka hölöttää ja näyttää tissejä, joille yksinäiset miehet maksaa suuria summia.

06.07.2020 18:23:01
#363066 [+-] Piilota Suosittele

Oon nähny kuvia, mutta on varmaan ihan hyvä etten oo aiemmin kuullu ääntä. Vittu että on rasittavaa kuunneltavaa.

14.04.2021 19:09:34 | 19:11:20
#456235 [+-] Piilota Suosittele

>>456231

No käy ihimeessä liittymässä. Saa paljon uusia kivoja kavereita kännykkäproggiksella joitten kans voi vaikka käydä golffaamassa, keilaamassa tai vaikka onkimassa. Siellä on mukavaa sakkia joitten kans voi käydä jäätelöllä, kahvilla tai mitä nyt milloinkin tulee mieleen. Määki oon monen tyypin kans veistelly intiaanikanootteja jätkien kans ja aina on ollu kivaa kaikilla. Meillä on jopa niin hyvä porukka, että ei olla etes myyty niitä soutuveneitä tai muita vaan on jätetty kaveripiirin yhteiskäyttöön. Tosin jos rehellisiä ollaan niin kaikki ne Grinderin jätkät ei oo ihan niin hirveän kiinnostuneita ollu yhteisten projektien läpivetämiseen, mutta kun tuli puhetta junista niin ne innostu ihan kybällä. Ehkä ens kerralla rakennetaan joku pienoismalli missä pääsee junat puksuttelemaan. Mutta jos saan vaan ite vaikuttaa asiaan niin sitä ei totteuteta sähköllä vaan ihka oikeilla höyrykoneilla.

15.04.2021 15:52:32
#456449 [+-] Piilota Suosittele

>>456289
Nyt on aikaa, yrittää saada tästä sivustosta jotain irti, ja sitten kuntopyörää ja takas sovelluskehitykseen toiseksi neljäksi tunniksi.

[ 16 viestiä | ]