Puppetmaster Puppetmaster
Siitä se lähtee Siitä se lähtee
Eddie Eddie
Heleät soinnut Heleät soinnut
voitele leipäsi voitele leipäsi
"Tee se!" ;___; "Tee se!" ;___;
fail fail
Nainen ratissa Nainen ratissa
Avara ihmisluonto Avara ihmisluonto
Nyt ei pysty Nyt ei pysty
1800-luvun inflaatiofetissipornoa 1800-luvun inflaatiofetissipornoa
Barbaari Rahaan komentaa Barbaari Rahaan komentaa
suurpedon metsästystä suurpedon metsästystä
ISO RAUTA ISO RAUTA
sankaritarina sankaritarina
Tulevaisuuden teknologia on täällä! Tulevaisuuden teknologia on täällä!
Pysy hiljaa ja liikkumatta... Pysy hiljaa ja liikkumatta...
@Spikanor @Spikanor
santun maha meni sekasi scorpion kastikkeesta :D santun maha meni sekasi scorpion kastikkeesta :D
papan erehdys papan erehdys
Nikkeliselkä Nikkeliselkä
Wtf Wtf
Sekrit Idnetity Sekrit Idnetity
Varg lopettaa degeneraation Varg lopettaa degeneraation
 818 näyttökertaa, 15 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 06.07.2020 08:28:51
[ + 2 | ]

Hapsin pyynnöstä omafilmi


boxxy

 · 

kuningatar

(13)
06.07.2020 08:50:53
#362877 [+1] Piilota Suosittele

Sillon kun tämä akka oli jossain määrin ajankohtanen sille naureskeltiin ja pidettiin moista formaattia sairaanloisena. Nyt on netti täynnä akkoja, jotka hölöttää ja näyttää tissejä, joille yksinäiset miehet maksaa suuria summia.

06.07.2020 18:23:01
#363066 [+-] Piilota Suosittele

Oon nähny kuvia, mutta on varmaan ihan hyvä etten oo aiemmin kuullu ääntä. Vittu että on rasittavaa kuunneltavaa.

14.04.2021 19:09:34 | 19:11:20
#456235 [+-] Piilota Suosittele

>>456231

No käy ihimeessä liittymässä. Saa paljon uusia kivoja kavereita kännykkäproggiksella joitten kans voi vaikka käydä golffaamassa, keilaamassa tai vaikka onkimassa. Siellä on mukavaa sakkia joitten kans voi käydä jäätelöllä, kahvilla tai mitä nyt milloinkin tulee mieleen. Määki oon monen tyypin kans veistelly intiaanikanootteja jätkien kans ja aina on ollu kivaa kaikilla. Meillä on jopa niin hyvä porukka, että ei olla etes myyty niitä soutuveneitä tai muita vaan on jätetty kaveripiirin yhteiskäyttöön. Tosin jos rehellisiä ollaan niin kaikki ne Grinderin jätkät ei oo ihan niin hirveän kiinnostuneita ollu yhteisten projektien läpivetämiseen, mutta kun tuli puhetta junista niin ne innostu ihan kybällä. Ehkä ens kerralla rakennetaan joku pienoismalli missä pääsee junat puksuttelemaan. Mutta jos saan vaan ite vaikuttaa asiaan niin sitä ei totteuteta sähköllä vaan ihka oikeilla höyrykoneilla.

15.04.2021 15:52:32
#456449 [+-] Piilota Suosittele

>>456289
Nyt on aikaa, yrittää saada tästä sivustosta jotain irti, ja sitten kuntopyörää ja takas sovelluskehitykseen toiseksi neljäksi tunniksi.

[ 15 viestiä | ]