Ota minut nyt! Ota minut nyt!
Uskontokokoelma Uskontokokoelma
Puumakokoelma Puumakokoelma
Raksuja Raksuja
kun kun
Murtumapiste Murtumapiste
GET OUTTA HERE GET OUTTA HERE
Cthulhun nimeen! Cthulhun nimeen!
commiepoly commiepoly
;________; ;________;
Alafemmat Alafemmat
Liito-orava Liito-orava
Synkassa Synkassa
hyökkäyskäärme hyökkäyskäärme
On ne kasvaneet On ne kasvaneet
False Positive - Dig (1/2) False Positive - Dig (1/2)
Look at this person Look at this person
rakkautta rakkautta
Otti osumaa Otti osumaa
The virging american trans vs The chan brazilian tranny The virging american trans vs The chan brazilian tranny
Olemme tuomittuja :p Olemme tuomittuja :p
Tilukset tasapainoisessa tarkastelussa :3 Tilukset tasapainoisessa tarkastelussa :3
Hyvä Dave Hyvä Dave
Huehuehue Huehuehue
 517 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.16 MB, 1 tiedosto, 14.06.2020 12:21:35
[ + 9 - | ]

Naiset huoria :D

[44235] [betanaiset.jpg] [0.16 MB] [900x1000] [] []
betanaiset.jpg

naiset

(83)  · 

huorat

(5)
14.06.2020 12:45:58
#354507 [+-] Piilota Suosittele

Mutta mitään tämän kaltaista ei saa mainita, koska feministivasemmisto hallitsee ja kontrolloi keskustelua ja on vain oikea mielipide ja muu on misogyniaa ja/tai sovinismia.

Hankamäen kirjasta (josta mielelläni lukisin asiayhteydessä ne tekstit) alkoi heti hirveä poru, kun sieltä poimitaan muutama lause/sana ja jopa oli mediassa itse keksitty sanoja, joita Hankamäen itsensä mukaan kirjassa ei ole.

Sen sijaan feministivasemmiston ääripuoleen kuuluva Suvi Auvinen suomensi ja julkaisi SCUM-manifestin vuonna 2011, joka ei ole edes tutkielma, vaan puhdasta miesvihaa. Tästä ei kukaan puhu. Ylipäänsä Auvinen esitetään aina mukavana ihmisenä mediassa, luomuvegaanimitälie, sen sijaan että oikeasti osoitettaisiin, kuinka hän on todella suuri vihapuheen tuottaja - mutta feministivasemmistoagendansa vuoksi kaikki onkin muka Suvin kohdalla ihan ok.

https://jukkahankamaki.blogspot.com/2020/06/skandaali-hiihtosuunnistaja-hanna.html?m=1;fbclid=IwAR1n_e_WErA0wsryK8YBV35JgT6gcWkE1uKPRS8iVFY8aaJZzpJqpJWx4fs

https://fi.wikipedia.org/wiki/SCUM-manifesti

Feminismi, sovinismi, terrorismi... samaa asiaa kaikki - ja helvetin pahoja.

Joskus ehkä jollain oli feminismin suhteen hyvä ajatus edistää tasa-arvoa, mutta jossain vaiheessa asiat vain kääntyivät päälaelleen ja tasa-arvon sijaan valkoinen heteromies on jotain, mitä feminismi haluaa tuhota.

Tasa-arvoa, todellista ja pelkkää tasa-arvoa sukupuolten välille, perskeles.

14.06.2020 14:08:19
#354534 [+-] Piilota Suosittele

Minä elän kuten elän eikä siihen tule vaikuttamaan kukaan tai mikään ideologia. Mitä keskusteluista on tullut ilmi, niin aikalailla asia on noin. Hetero sekäsyöjä on roskaläjä.

[ 4 viestiä | ]