Amouranth Amouranth
Suomi laillisti ganjan Suomi laillisti ganjan
Öitä Öitä
polttogeeli polttogeeli
Puutarhassa eedenin vauva Puutarhassa eedenin vauva
liskojen kummitus liskojen kummitus
Yberbörh Yberbörh
sisko hukassa sisko hukassa
Putin Putin
psykoosit tulille psykoosit tulille
apuja kaipaavat apuja kaipaavat
Nakuankan pyynnöstä Nakuankan pyynnöstä
Automaatin ryöstö irlantilaisittain Automaatin ryöstö irlantilaisittain
Ei saatana :D Ei saatana :D
Pelasti Kamunsa: Työntö ja tuijotus Pelasti Kamunsa: Työntö ja tuijotus
Kaapattu puhelu Kaapattu puhelu
Air Force Fun Air Force Fun
Toivottua näkyvyyttä Toivottua näkyvyyttä
jatko talvisota jatko talvisota
Kissa pihalla Kissa pihalla
luge im your fadher luge im your fadher
kasvihuone kaasut kasvihuone kaasut
Panu Laturi kotiutuu Panu Laturi kotiutuu
Johto nips naps Johto nips naps
 480 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.16 MB, 1 tiedosto, 14.06.2020 12:21:35
[ + 9 - | ]

Naiset huoria :D

[44235] [betanaiset.jpg] [0.16 MB] [900x1000] [] []
betanaiset.jpg

naiset

(78)  · 

huorat

(5)
14.06.2020 12:45:58
#354507 [+-] Piilota Suosittele

Mutta mitään tämän kaltaista ei saa mainita, koska feministivasemmisto hallitsee ja kontrolloi keskustelua ja on vain oikea mielipide ja muu on misogyniaa ja/tai sovinismia.

Hankamäen kirjasta (josta mielelläni lukisin asiayhteydessä ne tekstit) alkoi heti hirveä poru, kun sieltä poimitaan muutama lause/sana ja jopa oli mediassa itse keksitty sanoja, joita Hankamäen itsensä mukaan kirjassa ei ole.

Sen sijaan feministivasemmiston ääripuoleen kuuluva Suvi Auvinen suomensi ja julkaisi SCUM-manifestin vuonna 2011, joka ei ole edes tutkielma, vaan puhdasta miesvihaa. Tästä ei kukaan puhu. Ylipäänsä Auvinen esitetään aina mukavana ihmisenä mediassa, luomuvegaanimitälie, sen sijaan että oikeasti osoitettaisiin, kuinka hän on todella suuri vihapuheen tuottaja - mutta feministivasemmistoagendansa vuoksi kaikki onkin muka Suvin kohdalla ihan ok.

https://jukkahankamaki.blogspot.com/2020/06/skandaali-hiihtosuunnistaja-hanna.html?m=1;fbclid=IwAR1n_e_WErA0wsryK8YBV35JgT6gcWkE1uKPRS8iVFY8aaJZzpJqpJWx4fs

https://fi.wikipedia.org/wiki/SCUM-manifesti

Feminismi, sovinismi, terrorismi... samaa asiaa kaikki - ja helvetin pahoja.

Joskus ehkä jollain oli feminismin suhteen hyvä ajatus edistää tasa-arvoa, mutta jossain vaiheessa asiat vain kääntyivät päälaelleen ja tasa-arvon sijaan valkoinen heteromies on jotain, mitä feminismi haluaa tuhota.

Tasa-arvoa, todellista ja pelkkää tasa-arvoa sukupuolten välille, perskeles.

14.06.2020 14:08:19
#354534 [+-] Piilota Suosittele

Minä elän kuten elän eikä siihen tule vaikuttamaan kukaan tai mikään ideologia. Mitä keskusteluista on tullut ilmi, niin aikalailla asia on noin. Hetero sekäsyöjä on roskaläjä.

[ 4 viestiä | ]