Se pieni ero Se pieni ero
Koita paskoa itsesi Koita paskoa itsesi
Ripulipylly Ripulipylly
Sinä rakastat iidaa edelleen. Sinä rakastat iidaa edelleen.
täräytänkö täräytänkö
Fortnite Fortnite
moikkas ampiaista moikkas ampiaista
Väiskin taksi Väiskin taksi
Soitti hätänumeroon :3 Soitti hätänumeroon :3
Pako sarja Pako sarja
Naisille jotain Naisille jotain
Asioita joita et tietäny Pottereista Asioita joita et tietäny Pottereista
pojoing pojoing
Naksuja kaikille! Naksuja kaikille!
"Et edes yritä" >:3 "Et edes yritä" >:3
Muistakaa ostaa, kun vappukin tulossa Muistakaa ostaa, kun vappukin tulossa
Kratosta hymyilyttää Kratosta hymyilyttää
Heh Heh
Psykopaatti ateisti taas Psykopaatti ateisti taas
Ugly Kid Joe - Cats In The Cradle Ugly Kid Joe - Cats In The Cradle
Thou shall not pass! Thou shall not pass!
mitä me tehdään sängyllä ? mitä me tehdään sängyllä ?
Inssidoge Inssidoge
Kaunein kaikista. Kaunein kaikista.
 614 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.16 MB, 1 tiedosto, 14.06.2020 12:21:35
[ + 9 - | ]

Naiset huoria :D

[44235] [betanaiset.jpg] [0.16 MB] [900x1000] [] []
betanaiset.jpg

naiset

(94)  · 

huorat

(5)
14.06.2020 12:45:58
#354507 [+-] Piilota Suosittele

Mutta mitään tämän kaltaista ei saa mainita, koska feministivasemmisto hallitsee ja kontrolloi keskustelua ja on vain oikea mielipide ja muu on misogyniaa ja/tai sovinismia.

Hankamäen kirjasta (josta mielelläni lukisin asiayhteydessä ne tekstit) alkoi heti hirveä poru, kun sieltä poimitaan muutama lause/sana ja jopa oli mediassa itse keksitty sanoja, joita Hankamäen itsensä mukaan kirjassa ei ole.

Sen sijaan feministivasemmiston ääripuoleen kuuluva Suvi Auvinen suomensi ja julkaisi SCUM-manifestin vuonna 2011, joka ei ole edes tutkielma, vaan puhdasta miesvihaa. Tästä ei kukaan puhu. Ylipäänsä Auvinen esitetään aina mukavana ihmisenä mediassa, luomuvegaanimitälie, sen sijaan että oikeasti osoitettaisiin, kuinka hän on todella suuri vihapuheen tuottaja - mutta feministivasemmistoagendansa vuoksi kaikki onkin muka Suvin kohdalla ihan ok.

https://jukkahankamaki.blogspot.com/2020/06/skandaali-hiihtosuunnistaja-hanna.html?m=1;fbclid=IwAR1n_e_WErA0wsryK8YBV35JgT6gcWkE1uKPRS8iVFY8aaJZzpJqpJWx4fs

https://fi.wikipedia.org/wiki/SCUM-manifesti

Feminismi, sovinismi, terrorismi... samaa asiaa kaikki - ja helvetin pahoja.

Joskus ehkä jollain oli feminismin suhteen hyvä ajatus edistää tasa-arvoa, mutta jossain vaiheessa asiat vain kääntyivät päälaelleen ja tasa-arvon sijaan valkoinen heteromies on jotain, mitä feminismi haluaa tuhota.

Tasa-arvoa, todellista ja pelkkää tasa-arvoa sukupuolten välille, perskeles.

14.06.2020 14:08:19
#354534 [+-] Piilota Suosittele

Minä elän kuten elän eikä siihen tule vaikuttamaan kukaan tai mikään ideologia. Mitä keskusteluista on tullut ilmi, niin aikalailla asia on noin. Hetero sekäsyöjä on roskaläjä.

[ 4 viestiä | ]