tarkka ampuja parvekkeella tarkka ampuja parvekkeella
itse tyydytys itse tyydytys
TYKKI MIES TYKKI MIES
Busterimies Busterimies
pisushotti pisushotti
O_O O_O
Homerin runkut Homerin runkut
tariffit tariffit
Kahvi Kahvi
Vauvan ensimmäinen vauva Vauvan ensimmäinen vauva
vituttaa kun käy näin vituttaa kun käy näin
Tonnikalavoileipä :3 Tonnikalavoileipä :3
Tööt vuodelta 2011 Tööt vuodelta 2011
Jack Grey Jack Grey
sensuroitu ääni sensuroitu ääni
Girlsboom Girlsboom
Amerikkalaisen jalkapallon nimi tulee jalan mittaisesta pallosta Amerikkalaisen jalkapallon nimi tulee jalan mittaisesta pallosta
Kaurahiutaleita Kaurahiutaleita
nomi päivä amigsessa nomi päivä amigsessa
Suvakkien grande finale Suvakkien grande finale
ameriikan tero ameriikan tero
Tacoja (2010) Tacoja (2010)
Punkkari :3 Punkkari :3
Pusu kauneimmalle Pusu kauneimmalle
 680 näyttökertaa, 2 viestiä, 19.8 MB, 1 tiedosto, 29.02.2020 02:26:18
[ + 5 | ]

muna tuli ensin

[40175] [0.mp4] [19.8 MB] [960x1711] [] []

lintu

(179)  · 

muna

(131)
29.02.2020 06:53:58
#312737 [+-] Piilota Suosittele

Voe vittu ku oli ihanata. Ihammuistu mieleen ku meillä oli pesiviä untulaatteja sillon aikonnaan. Ja oli perkeleen kesyjäki, lenteli pään päälle ja olokiille, tuli näkertämmään nokkaa ja korvia. Vittu vieköön. Oli ne ihania. Nää saatanan nykyset, ny jo kolomas pariskunta nii helevetim frigidit. Saa etes omia siemenijjään kustannettua, mutta mullapa o sunnitelma. Otan ne vielä joku kerta kiinni ja raiskautan ne toisillan niin rupijavat munimaan, perkele.

Tai sitte e. Nuo nymfit kyllä kustantaa ittesä takas kuhan vaa vähä malttasivat kasvaa aikasemmiksi. Hihihihi. Hihihiii. He.

01.03.2020 05:53:17
#313124 [+-] Piilota Suosittele

>>312737
Pure evil >:)

Meillä oli penskana 3 lemmikkilintua ulkoa kaapattua ennen ku edellistä edellinen koira kerkes tappaa, ja yks orava joka aikuistuttuaan kävi aina välillä silti kylässä.

Opetin koiran olemaan tappamatta sitä ja annoin sen kiipeillä Rontti vol. 3/6:ttä pitkin sen kehoa. Se teki piikkisapeleillaan kivat selkähieronnat välillä myös meille.

Yhen linnun hautasin kun vol. 2 tappo sen. olin 10v.

[ 2 viestiä | ]