Metrokissan arvoitus Metrokissan arvoitus
Mikki, Minni ja somali Mikki, Minni ja somali
asians asians
Ostaisitko tältä kissalta käytetyn auton? ;3 Ostaisitko tältä kissalta käytetyn auton? ;3
Temppu ja miten se tehdään Temppu ja miten se tehdään
Voi tätä ilon päivää! Voi tätä ilon päivää!
Jesus Truthsayer Jesus Truthsayer
Prinssikivaa Prinssikivaa
Suu auki Suu auki
Isänmaan toivot Isänmaan toivot
Noinkin voi käydä Noinkin voi käydä
Nuuskis näki sut Nuuskis näki sut
Voi sitä etuvedollakin pitää omalla tavallaan ''hauskaa'' Voi sitä etuvedollakin pitää omalla tavallaan ''hauskaa''
koira löydetty koira löydetty
Pidempi oppimäärä (hallelujaa) Pidempi oppimäärä (hallelujaa)
Main Difference Between Europe and USA Main Difference Between Europe and USA
Ajan hermolla ja erilainen joulukalenteri Ajan hermolla ja erilainen joulukalenteri
Ja sit mä aloin kuuntelee sillon Haddawaytä, tiekkö, niin se oli Ja sit mä aloin kuuntelee sillon Haddawaytä, tiekkö, niin se oli
julmaa poliisiväkivaltaa julmaa poliisiväkivaltaa
Level 2 saalistaja :3 Level 2 saalistaja :3
Paint-joulukalenteri 2018 - Luukku 10 Paint-joulukalenteri 2018 - Luukku 10
Koira hommaa sapuskaa Koira hommaa sapuskaa
svarzeneggeri sarjakuva (itse tehty). -- (Sakolut, ma 28.6.2010) svarzeneggeri sarjakuva (itse tehty). -- (Sakolut, ma 28.6.2010)
Ratkaistaan kaikki yhdessä :) Ratkaistaan kaikki yhdessä :)
 720 näyttökertaa, 10 viestiä, 22.69 MB, 1 tiedosto, 19.10.2024 15:04:36
[ + 0 | ]

Tourette karaoke

[74031] [tiedosto.mp4] [22.69 MB] [720x1280] [157.41s] [] []

tourette

(9)  · 

karaoke

(14)  · 

tic

19.10.2024 19:40:06
#654191 [+4] Piilota Suosittele

Just joo. Tourette ei toimi ihan sillä tavalla ku feministilesbonenärengasmörrinkäinen kuvittelee että sais virtuaalitykkäyksiä. Sattuneesta syystä tiiän.

19.10.2024 20:11:54
#654201 [+4] Piilota Suosittele

>>654191

Mä en tajua, miten tällaiset ongelmat on nyt jotain himoittuja kunniamerkkejä? Ei siinä ainakaan kunnioiteta vähääkään niitä jotka tästäkin oikeasti kärsivät.

19.10.2024 21:23:38
#654231 [+1] Piilota Suosittele

>>654201
Kah, ku pittää nääs olla joku mielikuvitustauti ittellä että sen varjolla saa huomiota. "Mä olen erilainen, palvokaa mua". Onneks mun oireet ja muut henkiset vaivat on helepanneet vuosikymmenien aikana terapioiden ja lääkitysten avulla. Neurooseja mulla silti riittää vaikka muutamalle naapurille jaettavaksi, mutta en mää niilläkään kinua itelleni huomiota. En ois tästäkään kertonu jos ei ny ois ollu asiaan liittyvä juttu johon etes viittiin kirjottaa. Valitettavasti samaa tapahtuu myös muiden henkisten sairauksien kohdalla. Milloin mikäkin julkkis "masentuu" ku vaikka lyö varpaan pöydän jalkaan ja parin päivän päästä kertoo parantuneensa "vakavasta masennuksesta".

Juu ei. Täytyy sanua, että suorastaan vituttaa aika rankasti ku tyypit jauhaa ihan silikkaa paskaa millon mistäkin oikeasti olemassa olevasta vaivasta. Veikkaisin, että ne on joko epävarmoja pikkulikkoja (fyysisesti tai henkisesti) ku haluavat vaan huomiota. Saatanan perkele, jos vaan pääsisin eroon näistä mun ongelmistani jotka tekee elämästä suhteellisen eksoottista niin ottasin semmosen koska tahansa. Nää tämmöset filmien kaltaset kusipäät feikatessaan vaan entisestään alentaa väestön käsitystä oikeista mielenterveysongelmista. Sylettää niin maan perkeleesti tämmöset.

20.10.2024 10:36:44
#654339 [+-] Piilota Suosittele

Kyllä toi melkoisen samanlaiselta näytti kuin yksi kesälapsi aikanaan. Sillä ei ollut siinä vaiheessa vielä alapääticcejä, mutta noi nykimiset ja äänenpainot, sekä sanojen ylimääräiset sanat tuli just noin.

Mutta niin tai näin, mieluummin kaikki esiintyjät tollasia, kuin yksikään "aikuinen nainen"

20.10.2024 11:20:43
#654351 [+-] Piilota Suosittele

Jos on oikeasti tuollaisen tyypin Tourette, niin kiinnostaisi missä vaiheessa tuo alkoi oirehtia niin paljon että siihen kiinnitettiin huomiota? Onkohan tullut lauleskelusta luunappia ennen diagnoosia? Tuo kuitenkin osaa laulaa, eli sen on täytynyt sitä jossain määrin sitä oireistaan huolimatta harjoitella.

20.10.2024 11:26:32
#654353 [+-] Piilota Suosittele

>>654339 Niin ne siis vain vaihtaa välisanat kirosanoiksi sitä mukaan, kun kasvavat? Mistä se johtuu, pystyvätkö ne vaihtamaan välisanojen "hävyttömyyttä", mutta eivät itse välisanojen paikkoja? Toimiiko se samalla tavalla kuin normaaleilla ihmisillä, eli että kirosanat osataan jo aikaisessa vaiheessa puheen oppimista jos sitä kotona kuulee, mutta häveliäisyyssyistä niitä aletaan käyttämään vasta vanhemmalla iällä?

[ 10 viestiä | ]