Jotkut börheät haluavat vain epänähdä maailman palavan ;__; > Jotkut börheät haluavat vain epänähdä maailman palavan ;__; >
Niksejä Niksejä
:3 :3
Jätkä potkasi oikeesti Jätkä potkasi oikeesti
GamerGrandma GamerGrandma
Suomen keisari -kombo Suomen keisari -kombo
Feels rich man :3 Feels rich man :3
Ei jaksa keksiä otsikoita 23 Ei jaksa keksiä otsikoita 23
Oy mäy, yksi kolikko puuttuu >:3 Oy mäy, yksi kolikko puuttuu >:3
Kielten opiskelu kannattaa aina Kielten opiskelu kannattaa aina
Evil Meowstermind Evil Meowstermind
Aikomus vs. Totuus Aikomus vs. Totuus
Työt ensin ja sitten terassille Työt ensin ja sitten terassille
Ei jaksa keksiä otsikoita 24 Ei jaksa keksiä otsikoita 24
Haamutarinoita Haamutarinoita
Tassukorillinen tassuja Tassukorillinen tassuja
Ripuli-kombo Ripuli-kombo
Hyvä poika :3 Hyvä poika :3
what if what if
Kulti, kutistin Kardashianit Kulti, kutistin Kardashianit
Goatse liinalla! Goatse liinalla!
Pavuista jauhava kahvinkeitin Pavuista jauhava kahvinkeitin
Om nom nom Om nom nom
Masentavaa Masentavaa
 497 näyttökertaa, 8 viestiä, 1 MB, 1 tiedosto, 30.08.2024 11:25:21
[ + 1 | ]

rento metwursti

[72872] [b5ad9ea66176c880.mp4] [1 MB] [720x1280] [5.70s] [] []

hevonen

(87)  · 

kannabis

(48)  · 

420

(83)
30.08.2024 12:39:36
#644236 [+-] Piilota Suosittele

>>644231
Toi on myytti voiko eläin mennä pilveen syömällä hamppua. Ihmiselle se ei toimi noin, kaikki space keksit on esin rasvaliotettu canna butteriksi. No nyt sit taas peura, hevos, muilla kavioeläimillä on tää myytti että ne tulis pilveen. Esimerkiksi Orange is the new black sarjassa tää yoga-mummo sano viljelleensä ak-47 nimistä lajiketta ja peurat tuli yöllä aina salaa posimaan niitä.

No emmä oikeen usko? Tossakin videossa heppa on päässy aitauksestaan johonkin muualle ja ruoho on vihreempää. Jos se ei ole tota ennen syöny niin luultavasti syö siksi että se saa syödä jotain uutta. Saatan olla vääräs, mut mun mielestä eläintenkään ei pitäis tulla pilveen pelkästään syömällä kyseistä kasvia. Sit jos tarjoat space caken ni sit asia on eri, sit luultavasati meneekin.

30.08.2024 17:45:23
#644292 [+-] Piilota Suosittele

>>644236 THC pitää aktivoida lämmittämällä kukinto. Polttaessa se tapahtuu vähän niinkuin itsestään, mutta syödessä se pitää tehdä etukäteen. Noista voihommista en tiedä, kai se taas auttaa imeytymisessä, mutta pelkkä lämmitys pitäisi riittää. Tuo kaakki tuskin tuosta kummenee vaikka kukat olisi uunitettu, koska minustakin tuo vaikuttaa kuituhampulta.

30.08.2024 18:08:28
#644308 [+-] Piilota Suosittele

>>644292
hamppu ei ole vesiliukonen, se on rasvaliukonen. Sen takia joku voi yrittää tehdä kannabiskakun, mutta se epäonnistuu eikä siitä tule sekaisin ollenkaan. Ei tunnu missään? Miksi?

Koska se liukenee rasvaan. Jos sitä ei ole tehty, se ei toimi

[ 8 viestiä | ]