Disgusting Disgusting
Maailman nopeimmat mamuliinit Maailman nopeimmat mamuliinit
Miltä kaikki tatuoinnit näyttää Miltä kaikki tatuoinnit näyttää
Porkkanansyönti eskaloituu Porkkanansyönti eskaloituu
Mikäs putin aiot olla tänä perjantaina? Mikäs putin aiot olla tänä perjantaina?
Seksi vs ristiretkeily Seksi vs ristiretkeily
Silitetään koiraa Silitetään koiraa
Painetta kuulalaakeriin Painetta kuulalaakeriin
XL-farkut ja XXXL-paita XL-farkut ja XXXL-paita
vammainen vammainen
Kiljua perkele Kiljua perkele
Maabrändi pelastettu`d Maabrändi pelastettu`d
O.G Seppo O.G Seppo
Julma totuus metroseksuaalista hedelmäpiiraastamme Julma totuus metroseksuaalista hedelmäpiiraastamme
sukkakok? sukkakok?
Se7en Se7en
Iinekselle kyytiä Iinekselle kyytiä
Crack hen Crack hen
Menisin retkuun :3 Menisin retkuun :3
Virgin swede & chad finn Virgin swede & chad finn
PIAN ELO KUVA TEATTEREISSA KAUTTA LUVATUN MAAN:D PIAN ELO KUVA TEATTEREISSA KAUTTA LUVATUN MAAN:D
Aku löytää taikasienet Aku löytää taikasienet
mielikuvani 4evilistä :-D mielikuvani 4evilistä :-D
"Huumori on defenssi." "Huumori on defenssi."
 581 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 06.07.2024 13:15:26
[ + 1 | ]

Selänne

[71651] [Selanne.jpg] [0.08 MB] [1019x1274] [] []
Selanne.jpg

selänne

 · 

persu

(138)  · 

karen

(22)
06.07.2024 13:49:28
#632601 [+4] Piilota Suosittele

Eli pitää tietää turussa syntynyt ja köpiksessä asuva Räsäsen vihaaja jotta ymmärtää että teksti on paskaa vihapuhetta.

06.07.2024 15:31:44 | 15:33:16
#632609 [+3] Piilota Suosittele

Muistelen, että TV-Alf pelkäsi kissoja. Näköjään yliopisto-Alf pelkää myös totuutta ja skibidi-böbidi-unelmahömpästä poikkeavia selännemäisiä mielipiteitä, jotka viime vuosina ovat peilanneet tavallisten suomalaisten mielipiteitä (tuoreimpana Sirpan mielipiteet Elokapinasta).

Rehnihän on tunnettu "oikeiden ja hyvien mielipiteiden" esittäjä, vihapuheen vastustaja - ja kaveri, joka on kirjoittanut, että Päivi Räsänen tulisi lähettää hevon helvettiin. Vastustaa vihapuhetta paremmiston tapaan silloin, kun se sotii omaa mielidettä vastaan, mutta "väärinajattelevia" kohtaan tietenkin saa esittää vihapuhetta ja millaista kielenkäyttöä vain.

Ja vaikka Rehn on sinänsä ollut työteliäs kaveri ja mukamas suuri ajattelija, pitää muistaa että kaverin työura on rakentunut yliopistoissa pyörimiseen sen sijaan, että olisi saanut kannuksensa yksityisiä yrityksiä boostaamalla/nostamalla.

[ 8 viestiä | ]