Missä te ootte? Missä te ootte?
Luolastolaiset morottaa kadulla Luolastolaiset morottaa kadulla
Väestönvaihto on salaliittoteoria. Väestönvaihto on salaliittoteoria.
Paras kesäjuoma Paras kesäjuoma
Ipana Ipana
white robot white robot
hakkaamalla valkoiseksi hakkaamalla valkoiseksi
taas mennään taas mennään
Tussahti Tussahti
say no racism say no racism
Reaktio Geiwein kommenttiin Reaktio Geiwein kommenttiin
Pilapiirroksia Pilapiirroksia
Fingerpori Fingerpori
Pepsimainos Pepsimainos
Hyi vittu, hyi saatana Hyi vittu, hyi saatana
Maria Nordin Maria Nordin
Bussistaja Bussistaja
Vegaaniherkkua 😋 Vegaaniherkkua 😋
mökkeilijän vika mökkeilijän vika
Niger Niger
kissan kujeet kissan kujeet
soturin hetki soturin hetki
Est is ich Est is ich
Hui! Hui!
 952 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 11.06.2024 15:33:08
[ + 3 | ]

Isojen tytyjen paras puoli

[71085] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [720x618] [] []
tiedosto.jpg

tyty

(37)  · 

nainen

(2198)  · 

lihava

(59)  · 

läski

(462)  · 

iso

(76)  · 

paska

(461)  · 

perse

(755)  · 

pillu

(535)
11.06.2024 17:11:16
#626333 [+4] Piilota Suosittele

Kelatkaa niitä hoitsuja sairaaloissa jotka pesee noiden perseet ja niiden läskimakkaroiden välistä pitää pyyhkiä hiet ja muut paskat pois. Sit leikataan kynnet kun se ei itse ole kyennyt enää 10 vuoteen tekemään. Nami nami. Ei voi muuta ku hattua nostaa, mä en kykenis tekemään sitä työkseni. Kaikkeen varmasti tottuu, uskon kyllä mut ei kiitos.

11.06.2024 17:33:03 | 17:33:48
#626338 [+-] Piilota Suosittele

>>626335
Siis, hoitajan on pakko jos todetaan varpaat lähes infektioriskiksi. Tietenkään mikää manikyyri se ei ole, eikä sitä tehdä kaikille. Jos taas ne on todella karmeassa kunnossa, sitten se on jo terveyden kannalta pakko. Tiedän tämän koska sukuni naisilla hoitoala oli vahvasti läsnä.

E:
Niin tosiaan, kun puhutaan osastopotilaista jotka makaa siellä esim sydänogelmien, neurologisten yms yms hoitojen takia pitkään. Millekkään päivystyspotilaille sitä ei tehdä

11.06.2024 21:34:41
#626398 [+-] Piilota Suosittele

>>626380
Siis kyllä, se että on "hoitsu" kertoo vähän, vain alan. Ihan eri asia olla vanhainkodissa, yksityisellä, kirurgisella osastolla jossa kaikki on leikkauspotilaita... vai päivystyksessä missä viikonloppuisin piri-penat ja kalja-anterot tulee puukko pystyssä päässä vähä päivystyksee :D (jep, kertoi Romaniassa lääkärinä oleva kaveri jonka tapasin ruotsissa. Kysyin villeintä keissiä ni joku jätkä tuli päivystykeen leipäveitsi päässä, kiinni. Muija oli lyöny ja uponnu just sen 1-2mm mitä pääkallo voi just ja just kestää. Sain ehkä kylmiä väreitä)

12.06.2024 22:28:57
#626686 [+-] Piilota Suosittele

>>626568
muijas? :D

En ole ikinä nähnyt kun tyttöystävä vaihtaa menkkarättejänsä kotonani, itseasiassa en ole nähnyt niitä edes roskiksessa enkä missään muualla kuin myyntipaketissa.

Kikkelistä olen kyllä suihkutellut valu(pertit) pois monesti.

[ 12 viestiä | ]