Mikäs siellä kurkistaa Mikäs siellä kurkistaa
opin kakkimaan opin kakkimaan
Ihana nainen Ihana nainen
saapuvat vieraslajit saapuvat vieraslajit
Snibedi snab Snibedi snab
Ammattimies Ammattimies
johtopäätös johtopäätös
säikähti säikähti
Kahvipannu Kahvipannu
kyl se näin on kyl se näin on
Saatanan torakat keskuudessamme Saatanan torakat keskuudessamme
Säikähti Säikähti
vitun kynäniska vitun kynäniska
Mom's spaghetti Mom's spaghetti
Muoviroskaa rannalla Muoviroskaa rannalla
Nakuankka Salilla Nakuankka Salilla
Pylly Pylly
toto - africa toto - africa
vapauttavaa työtä piparitehtaalla vapauttavaa työtä piparitehtaalla
Anaaliin Anaaliin
loistavaa tarroitustyötä loistavaa tarroitustyötä
😿 😿
miete miete
älytön meno älytön meno
 811 näyttökertaa, 12 viestiä, 5.28 MB, 1 tiedosto, 14.04.2024 19:30:18
[ + 2 | ]

onko kukaan tunnistanut ählämiä

[69837] [Ahlami.mp4] [5.28 MB] [624x1080] [33.89s] [] []

ählämi

(121)  · 

kusipää

(19)  · 

somali

(93)
14.04.2024 20:04:05
#614347 [+3] Piilota Suosittele

Saispa ton nekrun kiinni nii repisin siltä ensin hampaat irti, sit tunkisin kullin suuhun ja sanoisen et nuole.
Aina kun se alkais anoo armoo tai itkeen nii hakkaisen sen ja pistäsin sen 10 päivää alasti arkkupakastimeen mistä kansi aukeis just nii paljo että saa happea, mut sen pitäs vähän väliä pitää sitä auki ettei tukehdu.
Soittsin sille ehkä samalla antti tuiskua ja ylppöä.

14.04.2024 21:00:23 | 01:45:58
#614360 [+9] Piilota Suosittele


Vasemmiston idiotismimeininki suosii näitä ja antaa heidän tehdä mitä vain. Se vain lisää häiriökäyttäytymistä, ylimielisyyttä ja nämä kaverit hyväksikäyttävät enemmän ja enemmän toisia ihmisiä sekä yhteiskuntaa. Korostetaan, kuinka vain valkoiset harrastavat rasismia, vaikka juuri tällaiset maahantunkeutujat ovat pahimpia rasisteja. Tuollaista toimintaa jopa voitaisiin sanoa terroristiseksi käyttäytymiseksi.

Jos viherviolettitukat pääsevät vähänkään vallan syrjään kiinni ja seuraavaan hallitukseen, tullaan menemään todella jyrkästi ikävämpään suuntaan - sen sijaan, että nämä pikkuterroristit laitettaisiin kuriin.

Todella ikävä ja vaarallinen trendi, josta on todella paljon videoita Twitter-Twätterissä jaossa, joista näkyy ylimielinen käytös, joukolla päällekäyminen ja erittäin väkivaltaiset otteet. Samat kaverit kun jatkavat samalla tiellä iän kasvaessa, on Suomi todella suurissa ongelmissa eikä poliisilla riitä mitenkään resurssit.

15.04.2024 09:59:31
#614493 [+-] Piilota Suosittele

Mikäli tää on aito... enemmän kuin tuo skidin jalkafetissin omaava ählämi ottaa pannuun noi jotka päättää kuvata tuollaista nöyryytystä.

[ 12 viestiä | ]