Muutama kuva 11. Muutama kuva 11.
Polvistukaa Polvistukaa
Vihervasemmistoantifat Vihervasemmistoantifat
Videokuvakommentti Videokuvakommentti
Vasemmistolaisuus Vasemmistolaisuus
Jos haluaa elää pellemaaimassa niin saa elää pellemaailmassa Jos haluaa elää pellemaaimassa niin saa elää pellemaailmassa
Ihme juttu :3 Ihme juttu :3
Viimeinen vaalikuva. Viimeinen vaalikuva.
Suvakki huorrrrr Suvakki huorrrrr
Cax cuwaa Cax cuwaa
Kuin neljä marjaa Kuin neljä marjaa
hän juo vähän eritavalla hän juo vähän eritavalla
Yhyyyy Yhyyyy
Prisma kaleva Prisma kaleva
pyllyn nuolentaa pyllyn nuolentaa
hampurilainen hampurilainen
Viljelijätytyä Viljelijätytyä
Kiltti tessu tseh tseh 2 Kiltti tessu tseh tseh 2
Maailman tahraisin Kalle Maailman  tahraisin Kalle
marika marika
En ota kantaa En ota kantaa
Tälläisiä ilmoitetaan nykyään piiretyissä Tälläisiä ilmoitetaan nykyään piiretyissä
Taikuutta :3 Taikuutta :3
Dog Fort Dog Fort
 1 204 näyttökertaa, 2 viestiä, 3.74 MB, 1 tiedosto, 07.04.2024 18:15:35
[ + 5 - | ]

ihana nainen

[69638] [riikka_purra.png] [3.74 MB] [1023x1999] [] []
riikka_purra.png

ihana nainen

(360)  · 

riikka purra

(57)  · 

milf

(170)
07.04.2024 23:11:00
#612901 [+-] Piilota Suosittele

Tällaisia kuvia ei mediassa näy.
Vasemmistomediat pyrkivät laittamaan esille aina mahdollisimman kiukkuisia ja/tai outoja ilmeitä Riikalta.

Marinista oli aina kauniita ja tyylikkäitä kuvia valtamediassa (Seiskasta sai sentään niitä bilekuvia) ja Li Anderssonista on aina myös mahdollisimman hyviä ja positiivisia kuvia.

Se on sitä neutraalia ja objektiivista mediaa.

14.04.2024 10:00:08 | 10:00:46
#614213 [+1] Piilota Suosittele

>>612901
mahdollisimman kiukkuisia ja/tai outoja ilmeitä Riikalta

Toi on helvetin helppo toteuttaa. Otetaan videokuvaa ja kun se räpäyttää silmiään samaan aikaan kun puhuu kovempaa (jotta kaikki isossa salissa kuulee) niin kenestä tahansa saadaan psykopaatin näkönen.

Samalla mua ihmetyttää nää saksi ja leikkauskuvat, mikä vittu niissä on niin kamalaa kun kaikki tietävät mistä se johtuu? Kun Sanna Marin jakoi korona-avustuksia yrityksille kuten Huutokauppakeisari Palsamäet sai saatanasti avustuksia (vaikka maksoivat ne takas kun jäivät kiinni) niin sitä rahaa jaettiin kuin torilla. Kaikkeen Sanna Marinin vastaus oli ottaa lisävelkaa, se oli taikasana vaikka maahanmuuttajien tekemiin rikoksiin ottamalla lisävelkaa.

Sitten Purraa demonisoidaan kun se tekee leikkauksia. Paha ihminen, se yrittää korjata edellisen hallituksen sotkuja. Vittu että on tyhmä nainen, ottais Orpokin vaa lisävelkaa.

[ 2 viestiä | ]