Tisulit Tisulit
luolasto luolasto
olikohan neekeri olikohan neekeri
saudit ostaa EA:n saudit ostaa EA:n
spandex spandex
Intialaista Joulumusiikkia Intialaista Joulumusiikkia
Ohjelmaa Ohjelmaa
Tyler Oliveira Tyler Oliveira
turvallista seksiä turvallista seksiä
Voe jumalauta sentään Voe jumalauta sentään
Granit Granit
näin mä kurkkaan alkon ovesta näin mä kurkkaan alkon ovesta
tyydyttävää kuorintaa tyydyttävää kuorintaa
niin paljon mehua niin paljon mehua
Niin hyvää puuta Niin hyvää puuta
Taidetta Taidetta
Huomaamaton paketti Huomaamaton paketti
mukava duuni siivoojilla mukava duuni siivoojilla
get down get down
henkkarit henkkarit
hienosti parkkeerattu hienosti parkkeerattu
KVAAK KVAAK
rage rage
Tissit Tissit
 1 378 näyttökertaa, 2 viestiä, 3.74 MB, 1 tiedosto, 07.04.2024 18:15:35
[ + 5 - | ]

ihana nainen

[69638] [riikka_purra.png] [3.74 MB] [1023x1999] [] []
riikka_purra.png

ihana nainen

(376)  · 

riikka purra

(63)  · 

milf

(183)
07.04.2024 23:11:00
#612901 [+-] Piilota Suosittele

Tällaisia kuvia ei mediassa näy.
Vasemmistomediat pyrkivät laittamaan esille aina mahdollisimman kiukkuisia ja/tai outoja ilmeitä Riikalta.

Marinista oli aina kauniita ja tyylikkäitä kuvia valtamediassa (Seiskasta sai sentään niitä bilekuvia) ja Li Anderssonista on aina myös mahdollisimman hyviä ja positiivisia kuvia.

Se on sitä neutraalia ja objektiivista mediaa.

14.04.2024 10:00:08 | 10:00:46
#614213 [+1] Piilota Suosittele

>>612901
mahdollisimman kiukkuisia ja/tai outoja ilmeitä Riikalta

Toi on helvetin helppo toteuttaa. Otetaan videokuvaa ja kun se räpäyttää silmiään samaan aikaan kun puhuu kovempaa (jotta kaikki isossa salissa kuulee) niin kenestä tahansa saadaan psykopaatin näkönen.

Samalla mua ihmetyttää nää saksi ja leikkauskuvat, mikä vittu niissä on niin kamalaa kun kaikki tietävät mistä se johtuu? Kun Sanna Marin jakoi korona-avustuksia yrityksille kuten Huutokauppakeisari Palsamäet sai saatanasti avustuksia (vaikka maksoivat ne takas kun jäivät kiinni) niin sitä rahaa jaettiin kuin torilla. Kaikkeen Sanna Marinin vastaus oli ottaa lisävelkaa, se oli taikasana vaikka maahanmuuttajien tekemiin rikoksiin ottamalla lisävelkaa.

Sitten Purraa demonisoidaan kun se tekee leikkauksia. Paha ihminen, se yrittää korjata edellisen hallituksen sotkuja. Vittu että on tyhmä nainen, ottais Orpokin vaa lisävelkaa.

[ 2 viestiä | ]