Niin... kyselläänkö punaisimman Tampereen kannattajilta, Kallion epämääräiseltä sakilta vai Jethron seuraajilta - siinä saa kyllä hyvin erilaiset tulokset.
Sannan suosio on pienen, mutta maanisen kultin aikaansaama & esilletuoma. Tuohon kulttiin valitettavasti kuuluu paljon myös median edustajia, jolloin omia mielipiteitä voi käyttää pohjana ja/tai punavihreiden toimittajakavereiden mielipiteitä voi käyttää pohjana. Siinä saa mukavasti Sannaa nostatettua ja todellista koko kansan kannatusta paremman/mukavamman/mainostavan kannatuksen.
Moinen pissis näytti jo kautensa alussa millainen on. Tämä oman toimensa kautta tulleet tapaukset ovat vain pilkku siinä päällä. Ei ollut soveltuva tähän hommaan. Kotiin kasvamaan.
[
3 viestiä
|
]
⭰
Kansa
SDP
#imwithsanna
Ensi keväänä..
Kokkelibileet
kokkeli sanna
Kohti kiinan mallia
Demariäänestejä, kun Sanna Marin kertoo mitä huulipunaa käyttää