Kaljalle Kaljalle
Can I show you my puppy... Can I show you my puppy...
Aku löytää taikasienet Aku löytää taikasienet
Turvallisuus ennen kaikkea I Turvallisuus ennen kaikkea I
Paras gmod video ikinä Paras gmod video ikinä
Selfie Selfie
Satiiria by Pawel Kuczynski Satiiria by Pawel Kuczynski
Ei nähnyt metsää puilta Ei nähnyt metsää puilta
Helle Helle
Mitä ovat robottipidikkeet? Mitä ovat robottipidikkeet?
"Henri on kakkapylly" "Henri on kakkapylly"
Kuljetuskomppanian Tst-harjoitus Kuljetuskomppanian Tst-harjoitus
Spagettimonsteri taikoo esiin kaksi hevosta ja kastikereseptin Spagettimonsteri  taikoo esiin kaksi hevosta ja kastikereseptin
Historian siipien havinaa Historian siipien havinaa
Ei jaksa keksiä otsikoita 88 Ei jaksa keksiä otsikoita 88
fugging jonnes fugging jonnes
Menisitkö muualle? Menisitkö muualle?
jiiihaa jiiihaa
Kissakopteri Kissakopteri
sukkakok? sukkakok?
GTA irl GTA irl
Ribales Ribales
Kyllä sensei! Kyllä sensei!
Tivolissa. Tivolissa.
 671 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.44 MB, 1 tiedosto, 14.08.2022 16:19:40
[ + 1 | ]

krapula

[66538] [krapula.png] [0.44 MB] [640x521] [] []
krapula.png

krapula

(68)  · 

kohmelo

 · 

hikoilu

 · 

sunnuntai

(7)
14.08.2022 17:02:26 | 17:02:59
#591965 [+-] Piilota Suosittele

Nyt jäänyt jotain välistä tai muuten vituiks vedetty.
Täälläpäin kerrotaan sama tarina mutta sydän läpättää niin kovaa että sokeat lähtee kävelemään punaisia päin ja maksan vihellys houkuttelee kaikki lähistön piskit räksyttämään.
Missä muka on viheltävät liikennevalot?

"Ennen liikennevalojen asettamista suojatien yhteyteen on näkövammaisia edustavalle järjestölle varattava tilaisuus lausunnon antamiseen asiasta (A12)
Milloin jalankulkijoiden valo-opasteisiin liittyy näkövammaisille tarkoitettuja ääniopasteita, vastaa nopea katkoääni vihreää ja hidas katkoääni punaista valoa (A12)
Nopeassa katkoäänessä ääni katkeaa 300 kertaa minuutissa, äänen ja tauon aikasuhde on 1:1. Hitaassa katkoäänessä ääni katkeaa 30 kertaa minuutissa, äänen ja tauon aikasuhde on 1:4. (A12)
Jos ääniopasteista aiheutuu ympäristölle kohtuutonta häiriötä, ne voidaan kello 22-07 välisenä aikana kytkeä pois käytöstä, vaikka valo-ohjaus muuten olisikin toiminnassa. (A12)
Mikäli ulkomainoslaitteisiin liitetään ääniä, eivät ne saa aiheuttaa häiriötä tai esim. häiritä liikennevalojen ääniopastuksen havainnointia. (B45)"
https://www.sujuva.info/suojatie/

14.08.2022 17:18:28 | 17:19:34
#591975 [+2] Piilota Suosittele

100% niistä kerroista kun olen mennyt krapulassa työhaastatteluun on työpaikka natsannut. Ilman krapulaa vaatimattomampi onnistumisprosentti.

14.08.2022 20:57:35
#592079 [+-] Piilota Suosittele

>>591975 se on huippu urheilijoiden tekniikka, niin huono olo että pitää kerralla tulla niin hyvät tulokset ettei tartte toistaa kyseistä suoritusta. Yhdyn näihin tutkimustulostesi lopputulemiin.

[ 5 viestiä | ]