N-sana, luolastolaisen reaktio N-sana, luolastolaisen reaktio
tärpätti ankka tärpätti ankka
Tynkkynen haluaa penistä Tynkkynen haluaa penistä
Debate Debate
Uitmester Uitmester
Yle propagandaa taas 11. Yle propagandaa taas 11.
korona :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD korona :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Valkonen neekeri Valkonen neekeri
Niin kerta.. Niin kerta..
Vingu sika vingu Vingu sika vingu
Suuri pieni Sanna ❤ Suuri pieni Sanna ❤
Nyt ei ole enään turvaton olo Nyt ei ole enään turvaton olo
Nenäpäivä Nenäpäivä
Joululahjavinkkejä kiinasta Joululahjavinkkejä kiinasta
Vikings Vikings
Fack off!! Fack off!!
【デレステ】ミラーボール・ラブ bgm event ver. (Mirror Ball Love) 【デレステ】ミラーボール・ラブ bgm event ver. (Mirror Ball Love)
Huono muisti. Huono muisti.
Kirjaston Kirjallisuus Kerho Kirjaston Kirjallisuus Kerho
Katki Katki
Homot triggeröityy näköjään kun vetää tällee jutkua turpaan Homot triggeröityy näköjään kun vetää tällee jutkua turpaan
Kristityt ovat jumalan valittua kansaa. Ei juutalaiset Kristityt ovat jumalan valittua kansaa. Ei juutalaiset
Kyllä lessujen naiset on vanhempia ku muslimien naiset Kyllä lessujen naiset on vanhempia ku muslimien naiset
Maria Nordin - väärinymmärretty vapahtajamme Maria Nordin - väärinymmärretty vapahtajamme
 682 näyttökertaa, 6 viestiä, 1 MB, 1 tiedosto, 01.07.2022 09:39:13
[ + 5 - | ]

Ylipääsemätön este 🤦‍♂️

[65440] [Screenshot_20220701-093835_Twitter.jpg] [1 MB] [1080x1719] [] []
Screenshot_20220701-093835_Twitter.jpg

pyöräilijät

 · 

spandex

(39)
01.07.2022 10:25:02 | 10:32:56
#582481 [+2] Piilota Suosittele

Jos kyseessä on kuvassa näkyvä kaapelisilta loivalla sivurampilla niin siitä pääsee yli oikealla nopeudella ilman että hyppää ilmaan tai että tärskäyttää perseen satulaan, lisäksi keskiosa on väriltään huomiota herättävä juuri sen takia että huomaa että tuossahan on "pyöräilijöille suunnattu hidaste töyssy".

EDIT: Niin ja tosiaan ne nimikkeet, eli kyseessä on kaapelisilta sivurampeilla, ei kaapelikouru joita yleisesti näkee asuntojen ja toimistojen seinillä tai katossa.

01.07.2022 11:38:19
#582487 [+6] Piilota Suosittele

Sen heikkoitsetuntoisempaa henkilöä ei olekaan kuin nämä elämäntapapyöräilijät. Kaikki on juuri heitä vastaan suunnattua nöyryyttävää kiusantekoa ja holokaustia. Kaapelit, suojatiet, liikennevalojen hiljasen ajan painonapit, pyöräkaistalle 5cm ulottuva jakeluauto, normaalia terävämpi hiekanjyvä.

01.07.2022 18:59:01
#582569 [+3] Piilota Suosittele

Nyt on tehtävä jotain että Gay-Pride pääsee yli, tai venaas, jos jätetään se siihen eteen. 20mm kynnys on mahdoton ylittää.

[ 6 viestiä | ]