Syö 1337 muroja ja ole 1337. Syö 1337 muroja ja ole 1337.
Havainnollistava diagrammi Havainnollistava diagrammi
Yllätys Yllätys
Smoking hot pussy Smoking hot pussy
Suomen lait ei vaan koske kaikkia joissakin asioissa Suomen lait ei vaan koske kaikkia joissakin asioissa
Not sure of legit or photoshopped Not sure of legit or photoshopped
Olisihan elitismiä kuunnella ketään asiaa tutkinutta Olisihan elitismiä kuunnella ketään asiaa tutkinutta
Rauhanmitali Rauhanmitali
Hieno tatska Hieno tatska
Hyllyn lylly pylly Hyllyn lylly pylly
pilviveikon hymynaama pilviveikon hymynaama
Takapiha Takapiha
Lumihiutaleet Lumihiutaleet
Soutupyörä Soutupyörä
Vapaa mummo sex chat Vapaa mummo sex chat
Minun ヽ(^‥^=ゞ) Minun ヽ(^‥^=ゞ)
Urheilua Urheilua
Ratsupoliisin aseistus Ratsupoliisin aseistus
Hanavesiytyminen Hanavesiytyminen
Mamuista M Mamuista M
Kikkailua Kikkailua
Mr. Rimmer Mr. Rimmer
Tymä iine Tymä iine
jos ootte miettiny voiko hanurilla saada pillua nii vastaus on? jos ootte miettiny voiko hanurilla saada pillua nii vastaus on?
 741 näyttökertaa, 2 viestiä, 0.54 MB, 1 tiedosto, 20.06.2021 01:42:07
[ + 9 - | ]
👑 Plussatuin 20.06.2021.
👑 Katsotuin 20.06.2021.

mannerheimin tie

[54640] [mannerheimintie.png] [0.54 MB] [720x406] [] []
mannerheimintie.png

mannerheimin tie

 · 

elokapina

(113)  · 

kommunisti

(89)
20.06.2021 02:21:28
#473383 [+1] Piilota Suosittele

Elon apinat siellä hiippailevat muoviteltoissaan ja juoden muovipulloissa olevaa pullovettä.

Oikein ihastuttavia ihmisiä. Takuuvarmoja työteliäitä veronmaksajia, jotka levittävät "fiinejä" ideologioitaan apinanmukaisesti. Ohessa tietysti on tärkeätä, että köyhissä maissa voidaan edelleen tehdä 20 lasta per perhe ja tehdä väestönsiirto Suomeen ja tietysti näissä samoissa maissa voidaan meriin laskea mitä vain jätettä, koska on tärkeätä juuri täällä pohjolassa tehdä ylenpalttisia ilmastotoimia ajamalla työpaikat täältä niihin muihin maihin, jotka laskevat jokiin (ja sitä kautta meriin) mitä vain jätettä.

Kunnon sakot ja vankilareissu tarvittaisiin välittömästi. Se tuottaisi myös aikaa elonapinoille ajatella toimintaansa ja sitä, että tekisivät oikeasti konkreettisia tekoja maapallon hyväksi eivätkä estäisi hälytysajoneuvoja kulkemasta tai turhilla liikennekierroilla tuottaisi ylimääräisiä päästöjä.

20.06.2021 08:21:44
#473431 [+1] Piilota Suosittele

Kukaan heistä ei ole valmis tekemään työtä sen eteen, että maailmasta tulisi samanlainen kuin heidän idoelogiansa. Se on kiva öyhöttää, että tehkää jotain, tehkää. Maailmassa syntyy liikaa lapsia. Se syy on monen muun alku ja juuri.

[ 2 viestiä | ]