luigi luigi
KATTI-LA KATTI-LA
Valupertti palasi töihin! Valupertti palasi töihin!
Modernin euroopan uusivuosi Modernin euroopan uusivuosi
Ihanat naiset Ihanat naiset
Ihana nainen Ihana nainen
Navetta-Nissan Navetta-Nissan
Amber tumputtaa Amber tumputtaa
Oli joskus varustelekan seinällä Oli joskus varustelekan seinällä
tekoälyämpäri tekoälyämpäri
pablo eskompar pablo eskompar
milfhunter69 milfhunter69
Tuli tosta aikasemmasta pilapiirroksesta mielee tehä tämmöne Tuli tosta aikasemmasta pilapiirroksesta mielee tehä tämmöne
Valoa tunneliin Valoa tunneliin
Tissieläin Tissieläin
Hieno laskeutuminen! Hieno laskeutuminen!
intensiivinen autokisa intensiivinen autokisa
paksu kass paksu kass
avusti junaannousussa avusti junaannousussa
Olutta Olutta
Uudenvuoden bileet Uudenvuoden bileet
Nigga Money Haiiii Nigga Money Haiiii
Kaljaa Kaljaa
puolan joulu puolan joulu
 752 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 04.05.2021 11:23:06
[ + 3 | ]

Peksi

[53603] [IMG-20210504-WA0004.jpg] [0.07 MB] [720x960] [] []
IMG-20210504-WA0004.jpg

tiikeri

(28)  · 

thaimaa

(27)
04.05.2021 11:35:27 | 11:35:49
#461234 [+-] Piilota Suosittele

Samaa harrastaa myös toinen Peksi.
Tietenkin sillä erolla, että Haaviston Peksi matkustelee seksin perässä kehitysmaihin harvase viikko.
Ja sinä maksat.

04.05.2021 16:32:26
#461317 [+1] Piilota Suosittele

Sama kaloriinoilla ja mummoilla jotka matkustelee gambiaan tai turkkiin eksotiikan perässä, välillä tuovat löytämiään prinssejä myös tuliaisina, aivan samoin kuin peksikin thaikuista joskus.

05.05.2021 09:16:30
#461488 [+1] Piilota Suosittele

>>461317

Mutta se on sallitumpaa, koska gambia ja kullimatkat. Siitä jopa kirjoitellaan lehhdissä. Thaimaan pillumatkoista ei kukaan kirjoita, koska iljettävä setämies.

05.05.2021 12:29:08
#461518 [+1] Piilota Suosittele

>>461488 Se on voimaannuttavaa ja osoitus vahvasta naisesta kun hakee 10-40 vuotta nuoremman toy-boyn kehitysmaasta ja aivan upeaa jos "rakkaus" ei tunne rajaa avioliiton kannalta.
Tokihan M.Ulggulle tai Käbäb Lampaan Kääntäjälle on myös taattava oleskelu lupa tai kansalaisuus jotta he kotiutuvat suomeen uuden vaimonsa kanssa.
Harmi vain että suomi on niin rasistinen ja ahdistava maa että yleensä oleskelu luvan tai kansalaisuuden saamisen ja vaimon talouden romuttamisen jälkeen avioliitto päättyy ja M.Ulggu / Käbäb lähtevät ajamaan taksia tai perustavat etno ravintola-pizzerian "säästöjensä" turvin.
Hetken kuluttua M.Ulggu on tunnettu käräjäsaleissa syytettynä "seksuaalisista hätätiloista", huumausaineiden tuonnista / välityksestä / myynnistä / käytöstä.
Käbäb taas tunnetaan käräjillä siitä kun hän "ei ummarra" kirjanpidon ja veronmaksun tarkoitusta, mutta hyvän asianajajan ja suojaväri teorian ansiosta Käbäb saa vain pienet sakot ja "Soosoo:ta" joka kerta kun jää kiinni, sillä kaikkihan tietää että verottaja on "razzistii!".
Käbäb on myös onnistunut hankkimaan n.25-30 vuotiaan suomalaisen blondin vaimokseen joka pyöräyttää Lampaan Kääntäjien sukuun uusia jälkeläisiä 1-3kpl joka vuosi, tällöin Käbäb välillä tuntee itsensä onnelliseksi.

[ 9 viestiä | ]