Somessa leviäviä kokkauskuvia kun katselee, niin tuo on todennäköisesti se tapa jolla sapuskaa tehdään. Mikään muu ei selitä sitä miten saastaisia ihmisten hellat ovat.
>>434110 >>434159 Ja näin saatiin tämäkin aihe siirrettyä somaleihin ja arabeihin. Olisko pojilla ihan pieni fiksaatio kyseisiin kulttuureihin? Tervettä tuo asiasta jankkaaminen ei enää ole.
>>434083 Jotkut ei ilmeisesti vain välitä, tai taustalla on mielenterveysongelma. Yhden skitsofreenikon kämppä oli melko mielenkiintoinen näky ennenku hänet saatiin lopulta hoitoon. Ja eräässä vastaanottokeskuksessa tulijoille oli ilmeisesti unohdettu antaa paistinpannu ja kanat oli käryytetty suoraan levyn päällä. Kuulemma myös kaikki muut tekniset laitteet uusiutuvat siellä vinhaa vauhtia. :D
>>434083 Ihan perus makarylliä kattilassa keittämällä ja j-lihaa paistinpannulla paistamalla saa samanlaista jälkeä jos ei siivoa ainakaan vuoteen. Tai siis ainakin kuulemma, köh.
[
13 viestiä
|
]
⭰
lemmystäjä
Kana-jalopenis-aura-kaiser-suolakurkke
miski nii surullinen?
karamellitanssi
missä mun ruoka
rämäytänkö?
Ferari apu apustaja
Annappa riisiä :3
Tuijotus
pekoa ja ihoa los veksissä
Oluta ja sispiä
kakkaa
lujuslaksenta samako
Sauna apu apustus
broilerin filettä
Räjähti
Professional dominatrix
syö niin kasvat
Päivän pohjasakan ruokintalootti sponsoredby; Raksapulsu