Niin kerta.. Niin kerta..
Sota Sota
Neekeröintiä Neekeröintiä
Vaikka sitä ei saa sanoa, sä tuut silti aina olemaan neekeri Vaikka sitä ei saa sanoa, sä tuut silti aina olemaan neekeri
korona :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD korona :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Homot triggeröityy näköjään kun vetää tällee jutkua turpaan Homot triggeröityy näköjään kun vetää tällee jutkua turpaan
manne manne
kaikki hyvin kaikki hyvin
Pakolainen Pakolainen
Koirot ja kisset Koirot ja kisset
Yle propagandaa taas 11. Yle propagandaa taas 11.
tärpätti ankka tärpätti ankka
ärsyttävää ärsyttävää
Joululahjavinkkejä kiinasta Joululahjavinkkejä kiinasta
mitäs se raineri? mitäs se raineri?
Niinistö näki luolaston Niinistö näki luolaston
27.11 2021 27.11 2021
??? ???
Jeesus Jeesus
Ma nigga nigga niggaaaa. Meikä on tosi gängsta myös. Ma nigga nigga niggaaaa. Meikä on tosi gängsta myös.
Kaveri Paskanti Kaveri Paskanti
Spede Spede
tal rasha tal rasha
Jätesäkissä kaatopaikalle tällaset kuuluvat Jätesäkissä kaatopaikalle tällaset kuuluvat
 649 näyttökertaa, 5 viestiä, 19.9 MB, 1 tiedosto, 28.11.2020 17:20:09
[ + 2 | ]

Pasi vs yksityistien omistaja

[49877] [a734v.mp4] [19.9 MB] [1280x606] [] []

pasi

(21)

yksityis

yksityistie

28.11.2020 22:56:51
#414220 [+-] Piilota Suosittele

No nyt kun se on tietoon saatettu suullisesti ja kuvatallenteenakin todistettu, niin Pasin pitäis siirtää ajoneuvonsa pois viipymättä. Omalla tiellään saa nyrkkiä heilutella ihan miten lystää, vaikkakin olis avuton mulkku volvomies. Vaikka asianmukainen kyltti puuttuu, niin omistusoikeus ei siitä mihinkään muutu. Sen jälkeen kun Pasille on ilmiselvää, että kyseessä on yksityistie, niin mesoaminen on täysin tietoista toisten mailla riehumista. Nyrkinpuimisen sijaan volvomies olis tietysti voinut olla verbaalisesti lahjakkaampi, mutta ei sitä kaikkea voi niiltäkään vaatia.

29.11.2020 14:30:22 | 14:32:08
#414421 [+-] Piilota Suosittele

Pasi on nyt hyvä ja peruuttelee nyrkki perseessä vittuun yksityistieltä. Ei meilläkään mökkitiellä tai metsäpalstoilla lue yksityistie saatana. Palstoille vois ajaa mun puolesta kuka vaan kuka haluaa maskinsa, helmansa ja öljypohjansa rikki, mutta herkempi mökinomistaja vois suuttua tollasille suunsoittajille.

30.11.2020 21:15:56
#414876 [+-] Piilota Suosittele

>>414220 Ei se nyt ihan noin mene. Pasille on joku helvetin pelle väittänyt tietä yksityistieksi, sitähän voi kuka tahansa mielenterveystapaus julistella vaikka mitä teitä omakseen.

[ 5 viestiä | ]