kuvakommentti niihin tilanteissiin joissa penis hieman kiihottuu kuvakommentti niihin tilanteissiin joissa penis hieman kiihottuu
Animemuskelimaija Animemuskelimaija
Olen suorakulma vain, börheä :3 Olen suorakulma vain, börheä :3
tiedän mitä tehdä :3 tiedän mitä tehdä :3
kamerukset kamerukset
Symbioosi Symbioosi
It's a machine gun It's a machine gun
Miami boomers Miami boomers
Diesel moottorin ongelma Diesel moottorin ongelma
ätmi luolastossa.. ätmi luolastossa..
kittings me :3 kittings me :3
Nyt palo päreet Nyt palo päreet
*dum dum dum* *dum dum dum*
Gunman gone wild Gunman gone wild
ketä muistaa ketä muistaa
COD;in ja Bäfän pelaajat ovat homoja COD;in ja Bäfän pelaajat ovat homoja
Tämän takia Tutankhamon kuoli Tämän takia Tutankhamon kuoli
Oh snap Oh snap
Bussigusgi :DD Bussigusgi :DD
Vitun penkki saatana Vitun penkki saatana
'Murican Warrior 'Murican Warrior
Aika lopettaa postailu Aika lopettaa postailu
rusakko vai metsäjänis? rusakko vai metsäjänis?
Paavi Börhicus Bendele I :3 Paavi Börhicus Bendele I :3
 659 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.02 MB, 1 tiedosto, 07.09.2020 14:53:43
[ + 5 | ]

Decent

[47358] [decent.jpg] [0.02 MB] [400x400] [] []
decent.jpg

07.09.2020 23:14:51 | 23:15:55
#385312 [+-] Piilota Suosittele

>>385124
Herravvuanna elokuussa 2018 minuun iski helvetillinen eturauhastulehdus.
Kävin lekurissa testeissä ja sitten urologilla leikkimässä valaisinta ja myös sykkivää sähkömunaa.

Söin yhtä jos toista pilleriä.

Ensin alkuun kävin asiakkailla myymässä juttuja huutaen helvettiä hotellissa yöllä. Ja konttorilla helvetin kovilla neukkarituoleilla istumassa niin, että perse, kyrpä, vasen kives ja vasen reisi meinasivat räjähtää.

Oli siirryttävä vähitellen enemmän ja enemmän etätöihin sitten kipujen, särkyjen ja kusijuoksun vuoksi, mutta jatkoin duunia ja ylipitkiä päiviä.
Iltaisin tilanne oli aikalailla yhtä helvettiä.

Mutta sittemmää jossain lokakuun paikkeilla löysin Netflixistä Trailer Park Boysin. Olin pätkää sieltä täältä nähnyt joskus, mutta en oikeasti katsonut katsonut koskaan. Eka jakso oli, että mitä vittua, katsoisko lisää, niin sun näin. Mutta kun persekiveskyrpä huusi hoosiannaa ja TP Boysin leppoinen ja mukava alkuintro soi niin rauhoittavasti, niin lisää vaan...

Ja sitten niitä katsottiin joka saatanan ilta töiden jälkeen, venyteltiin, vedettiin pillereitä ja luontaistuotteita yhtä sun toista ja mömmöihin meni joku 150-200 euroa kuukaudessa. Mutta Trailer Park Boysin tunnari rauhoitti iltaisin ihmisen mieltä ja lisää jaksoja - ja kaiken kivun keskeltäkin pakko oli nauraa välillä jätkien touhua. Loistavaa kamaa.
Etenkin kun pari tyyppiä muistutti ulkoisesti ja osittain touhuiltaan entisiä työkavereita ja toisaalta siitä trailer park -touhusta tuli maaseudulta parit sukulaisetkin mieleen.

Elämä olisi ollut paljon ikävämpää ilman Trailer Park Boysia.

PS. Keväällä 2019 olin jo siinä kunnossa, että lähdin keväällä Puolaan lomalle ja paikat tykkäsivät Puolan lämmöstä ja lämpimästä ilmapiiristä. Sieltä takaisin konttorille perehdyttämään uutta alaista.

[ 9 viestiä | ]