Score Score
arska ja hutisalo arska ja hutisalo
Neekerimaassa taas neekerit edustaa Neekerimaassa taas neekerit edustaa
Puh ja nasu Puh ja nasu
True nudist flashing True nudist flashing
Sukkula Vee... Maahan Sukkula Vee... Maahan
Vasemmiston osaamista osa 466. Vasemmiston osaamista osa 466.
Myllyn laulumestarilla nokka vuotaa Myllyn laulumestarilla nokka vuotaa
sukunimi sukunimi
Mekkonen Mekkonen
peppu perjantai peppu perjantai
mursu mursu
Menneitä kuvia. Menneitä kuvia.
Pyllynläpsyttelykokoelma Pyllynläpsyttelykokoelma
kukkuu kukkuu
Hävettää Hävettää
Ihmisroskia? Ihmisroskia?
vasurin päivä pilalla vasurin päivä pilalla
Jonnet ei muista Jonnet ei muista
Mies servaa onlyfansin sisällöntuottajat Mies servaa onlyfansin sisällöntuottajat
Teppoooo Teppoooo
R. Kelly - Trapped in the Closet 1-5 R. Kelly - Trapped in the Closet 1-5
ihana nainen ihana nainen
Kun on lämmintä Kun on lämmintä
 1 020 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.93 MB, 1 tiedosto, 02.04.2020 14:48:05
[ + 5 - | ]

kauppias

[41445] [kauppias.png] [0.93 MB] [570x800] [] []
kauppias.png

perse

(693)  · 

kauppias

(8)
25.07.2020 16:28:43
#367652 [+-] Piilota Suosittele

>>367639
Mulla oli hinkkis kanssa, eli ajattele intissä kotiutusmarssi. 40km tarpomista ja haaroväli hinkkaa, persposket hinkkaa. Hinkkis. Lopputulos on saatanan verestävät hiertymät nivusissa ja persposkissa. Hikeä sinne väliin ja ai että tekee gutaa. Sen 40km marssin mä lopetin 5km ennen maalia, sekä ota huomioon että vika nukkuminen oli just sillon 5km ennen maalia. En vittu pystyny, se ois ollu vitun helppo rasti, mut ei. Niin perkeleen vereslihalla nivuset ja perse, vituttaa niin paljon et oli pakko luovuttaa. Miks stringit? Kato noi kalsarit intissä (ja muutenkin) saumoista edesauttaa hinkkistä. Ennen ku oli näitä Another Danish Guy kalsareita, jotkut pikakävelijät sekä pikajuoksijat käytti naisten stringejä kalsareina. Nykyään on vaihtoehtoja, mutta 20 vuotta sitte ei ollut.

25.07.2020 16:47:45
#367665 [+-] Piilota Suosittele

>>367652 Ai tuo. Tuttu töistä. Hikoilee kuin pieni sika ja bokserit rullautuu ylös. Meet illalla suihkuun ja nivusissa vitulliset hiertymät jotka tuntuu pahalta, ja haisee vielä pahemmalta.

23.02.2022 19:44:08 | 19:46:29
#549781 [+-] Piilota Suosittele

>>549700
Katsoppas kun talkki ei aina auta. Toki siis jos puhutaan päivittäisestä kassuelämästä, sillon se auttaa. Sitte kun ne initin kalsarit nousee saumastaan haaroväliin, sekä se sauma hinkkaa just vasten nivusia niin sitte se sahaaminen alkaa. Ainoa mikä siinä vaiheessa auttaa, ois vaseliini. Ongelma on vaan kato se, että se pitäs laittaa just ennen marssia koska taukoja ei ole.

Se kotiutusmarssi oli koko vitun päivä marssimista koska oli rasteja välissä. Sekä eksyttiin kerran reitiltä. Sitä nukkumisaikaa ei vittu ollu montaa tuntia, eikä kukaan kapiaisista saanu järjestettyy mulle vaseliinia vaikka esitin toiveen. Siksi se keskeyty naurettavan vähän ennen maalia, koska piti nukkua. Jos ois saanu vetää putkeen, oisin läpässy.

Toinen esimerkki, jos ois talvi ja hiihtomarssi?
Lähtisitkö pakkasessa sen 10min tauon aikana vetämään pakkashaalareita nilkkoihin sukset jalassa kavereiden edessä kun pitäs vähän antaa pippelin viereen nivusille lotinaa?

No et lähde.

[ 12 viestiä | ]