>>294910 Sieluni silmin näen kuinka se perverssi hyppii vasaran alle menevässä talossaan itku silmässä tasajalkaa. "BYÄÄHHH mulle vittuillaan äiti. Äiti ne vittuilee mulle BYÄÄHHH."
>>518857 En tiedä itse ihmisestä tunnuksen takana mitään (enkä halua oikeastaan tietääkään), mutta Naurunappulasta asti ja luolastossa oletettavasti saman tyypin useammalla tunnuksella harrastettuja perseilyjä sivusta seuranneena toivoisin itsekin, että joko rauhoittuisi tai pysyisi kokonaan poissa. En sano tätä minään puolustuksena, mutta olisi parempi ettei kukaan antaisi sille hirveästi huomiota, koska sitähän se hakee. Älä ruoki trollia ~vanha viidakon sananlasku
>>518870 No, jos "leipää" riittää, niin sen kun vain mesoatte menemään. Harmittaa vain lävinnä tämän(kin) pikkusivuston yleinen hyvivointi, vaikka se ei omissa käsissä olekaan. En sano tätä siksi, että olisin olevani yhtään parempi tai viisaampi, vaan lähinnä varoituksena yhdessä jos toisessa aikoinaan kaatuneissa nettiyhteisössä pyörineenä. Ei ole kivaa, jos netti muuttuu entistä suppeammaksi yhden yllytetyn hullun takia.
>>518896 Olen toivonut tän sivuston kaatumista kauan aikaa. Tosin ylläpitäjä teki uudistuksia kerranki niin hieman hellyin. Mut edelleenki jotain tehtävä nuille saastoille jotka jaksaa tehä tuplia ja sekoilla.
[
13 viestiä
|
]
⭰
Tule pomppimaan t. Shrek
Vian ei tarvitse olla suuri, kun se on päässä.
Hölmö Ipa
Eläinkuvakokoelma
Hesalaiset "miehet"..
Explosivo la Burra
IPA
Lapostaja
Granit
:DDD
Granit menetti neitsyyden:D
Vapaa-aika
Surutta ipaki tonne
Itkua ylläpijälle.
Ipa rannalla
Touppinkia
Angry ass
Joku iisalmelainen taas vauhdissa
IPAn pääsiäinen
Ipa ja mami viestittelee
Ipa
WTF-juttuja
Tuhotkaa kaikki suvakit ennekuin he pääsevät toukka vaiheeseen