Perkeleen katti Perkeleen katti
Boing-kissa ja Bongosette Boing-kissa ja Bongosette
Viikset Viikset
Tissi Temppu Tissi Temppu
Rainbow Chicken Dance Rainbow Chicken Dance
mykistetty perkele pituudessa mykistetty perkele pituudessa
Homontain avajaismarssi Homontain avajaismarssi
Korkki auki karatella Korkki auki karatella
50 Shades of J 50 Shades of J
Bongolovania Bongolovania
niilo22, kaverit niilo22, kaverit
hansu sinä senkin naisten mies hansu sinä senkin naisten mies
Puuhattu Puuhattu
Itsejulistautuneet nerot tuhlaa kaiken löylyn Itsejulistautuneet nerot tuhlaa kaiken löylyn
Järjestelykysymys Järjestelykysymys
ES ES
SpODERman SpODERman
No just... No just...
Bongo Cat driftaa etusivulle Bongo Cat driftaa etusivulle
Länkkärikissa Länkkärikissa
bowsette <3 bowsette <3
Totuus Syyriasta Totuus Syyriasta
Pull the trigger Piglet Pull the trigger Piglet
False Positive - Last-Ditch (5/5, ja epilogi) False Positive - Last-Ditch (5/5, ja epilogi)
@-
 833 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.51 MB, 1 tiedosto, 16.12.2018 12:03:14
[ + 6 - | ]

Jokapäiväinen RASMUS

[21680] [tiedosto.png] [0.51 MB] [848x1085] [] []
tiedosto.png

hiv-perseessä

 · 

rasmus

(29)
16.12.2018 14:09:19
#133130 [+1] Piilota Suosittele

Jumalauta, että noi on kovissa aineissa.
Vasta kun joutuvat Ahmedin, Mehmetin tai Mohammedin raiskaamaksi, saattavat silmät avautua. Todennäköisesti ei sittenkään.

16.12.2018 14:39:01
#133151 [+1] Piilota Suosittele

Nyt kun kilpolantien turvakoti on poistettu käytöstä ja muunnettu maahanmuuttajien asunnoiksi niin sanompa pari sanaa niiltä ajoilta jolloin sinne naisia muutettiin.

Ensinnäkin, ovet olivat lukossa kaiken aikaa. Muuttajat eivät saaneet sanoa halaistua sanaa sanoa suunnasta. Eräskin kerta irakilainen perhe, josta nainen sai poliisin suojelua muutossa. Jannu makasi sohvalla kännissä. Poliisit ottivat miehen ylös ja kysyivät miksi hän makaa siinä. Jannu sanoi, että kohta lähtee töihin. Lähtikin, aivan kännissä. Palasi 4 tunnin päästä käden hulmuten. Luuli varmaan, että poliisit olisivat lähteneet. Meni suoraan sisään ja sitten kuului pamps kun poliisit pistivät irakilaisen solmuun. Oli vielä ylös tullessaan potkaissut lavalla ollutta 55" projektio-TV:tä niin että meni paskaksi.

Kilpolantie oli tuttu paikka muutoissa. Sen tiesi aina, että nyt on tosi kyseessä kun lapussa luki kilpolantie osoitteena.

16.12.2018 15:51:44
#133197 [+1] Piilota Suosittele

Mietin sitä, että menisin kertomaan noille kilpolantien turvakodista. Minut leimattaisiin välittömästi natsiksi, rasistiksi, nais-vihaajaksi ja moneksi muuksi.

Se on helppo mussuttaa poskeaa asiasta mistä ei ole mitään kokemusta kuten tuolla ryhmässä. Voi että. No mutta näin se nyt menee. Sinä olla rasisti kun et saa irroittaa pesukonetta vesiputkesta (vakuutus ei kata vesivahingon syntymistä).

[ 8 viestiä | ]