Imuttelua Imuttelua
Gilf Gilf
Tänään julkaistiin time 2 Tänään julkaistiin time 2
Eli Dos on vielä olemassa Eli Dos on vielä olemassa
Pikku keppostelua koulun pihalla Pikku keppostelua koulun pihalla
Ei perkele Ei perkele
aamut aamut
Onko teillä joku arvosteltavakdi? Onko teillä joku arvosteltavakdi?
vag vag
RAADA! RAADA!
Börheä onnettomuus Börheä onnettomuus
nigga moment nigga moment
Niin hyvää puuta Niin hyvää puuta
STP - Heliumin vauhdikas tankotanssiesitys STP - Heliumin vauhdikas tankotanssiesitys
Jättimäinen kulli Jättimäinen kulli
Videoita Videoita
eväät töihin eväät töihin
winrar winrar
Milf Milf
australialainen ufc stara australialainen ufc stara
Herra Kikkelillä on ripuli Herra Kikkelillä on ripuli
Thaimaan onnibussi Thaimaan onnibussi
Maito ja viini Maito ja viini
Ihania naisia Ihania naisia
 964 näyttökertaa, 14 viestiä, 1.57 MB, 1 tiedosto, 20.10.2018 18:09:39
[ + 1 | ]

ansaitsi $30,000


brittany

 · 

venti

 · 

ungrateful

 · 

female

 · 

streamer

(6)
20.10.2018 22:32:02
#111271 [+-] Piilota Suosittele

Miten joku jaksaa katsoa jotain lähetystä jossa lässytetään yhdenpäiväisistä asioista ja vielä maksaa siitä? Noh, ei ole minun ongelmani koska minä en niin tee.

20.10.2018 22:38:26
#111276 [+-] Piilota Suosittele

>>111264
Jotenkin siinä rajoilla että onko tää aidosti noin itseään täynnä vai onko kyseessä harkittu rooli. Häiritsee toi sen roikkuva ilmeetön naamakin. Botoxia ehkä? Tai jotain harjoteltua ilmeettömyyttä ettei vaan iho rypisty, onhan noitakin nähnyt ja kuullut.
Semisti haisee myös findomme meno tossa. :D

20.10.2018 23:08:06
#111291 [+-] Piilota Suosittele

>>111279

Financial domination. Fetissi jossa miehet antaa rahaa dominatrixille joka vastavuoroisesti yleensä leuhkii mihin ko. varat tuhlasi tai pilkkaa ettei ko. jätkistä muuhun olekaan.

21.10.2018 00:32:49 | 00:33:04
#111315 [+-] Piilota Suosittele

>>111301

059 oli eräänlainen seksi / höpötyslinja pääsääntöisesti nuorille vaikka sinne voi soittaa kuka vain. Vähän niinkuin tuo holtti joka pöheltää josta hänelle maksetaan. 059:lle tosin jengi keskustelu lankaluurien avulla ja maksoivat samaa hintaa jokainen.

Itseä ei kiinnosta maksaa latingin latinkia jostain turhanpäiväisestä hölötyksestä. En voi käsittää miksi ihmiset niin tekevät kun ilmaiseksikin näkee melkein joka tuutista.

21.10.2018 00:42:25
#111317 [+-] Piilota Suosittele

>>111315
Aa. Ei oo itellä muistikuvia tollasista. Tosin kasvoin sen verran niukassa taloudessa ettei tullut kysymykseen soittaa mihinkään maksulliseen, ei edes kertavuoteen Joulupukille. :D

En miekään jotain postauksen kaltasta vamppia ja sen tukemista ymmärrä, en edes katsomista. Tai siis lähinnä tollasen viihdearvo ei aukea. Eri asia tukea jotain sellasta tekijää josta ihan tosissaan nauttii ja kokee sen myös järkeväksi sijoituskohteeksi.
Joskus on ihan hauskoja tyyppejä tai hauskaa tuotosta niillä mutta niihin liittyy muutakin jonka takia pienikään tippaaminen ko. tahoille ei tunnu tarpeelliselta/muulla tapaa kannattavalta.

[ 14 viestiä | ]