Perustaja Babazinga

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 21.10.2017 21:52:41 Jäseniä 33 Vierailuja 12 153 Medioita 1094

Vanha kunnon

aku ankkaa naurattaa aku ankkaa naurattaa
Hapsin uusin ostos Hapsin uusin ostos
orgasminaattori orgasminaattori
Bensat ja Benis Bensat ja Benis
anime anime
Emmy Emmy
nätti temppu nätti temppu
Mällit naamalle Mällit naamalle
hyvä meininki hyvä meininki
romania videos 2 romania videos 2
venäläistä elämää venäläistä elämää
these are shorts these are shorts
Mitä 6evill oikeasti yritti maalata Mitä 6evill oikeasti yritti maalata
Mattopommitus? Mattopommitus?
Omakuva - ettäs tiedätte Omakuva - ettäs tiedätte
am I Pregant? am I Pregant?
Hieno mies ja meloni Hieno mies ja meloni
Rock! Rock!
Tappeluita Tappeluita
Myllyn laulumestarilla nokka vuotaa Myllyn laulumestarilla nokka vuotaa
Dont worry about the virus Dont worry about the virus
munakasta munakasta
Keittiön löytö 3 Keittiön löytö 3
Gangstas paradise Gangstas paradise
 1 342 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.99 MB, 1 tiedosto
23.01.2019 08:05:19
[ + 4 | ]

Slayjerin sisko


huume

(56)  · 

jaa

(49)
23.01.2019 12:52:16
#150765 [+-] Piilota Suosittele

150747 Tuskin poliisit näki koko tilannetta jos just sattu paikalle ku nainen saa iskua nii tietenkin sen kimppuun. Toivottavasti on korjattu sit jälkeen päin et miten asia on menny.

23.01.2019 13:08:06
#150773 [+-] Piilota Suosittele

On käynyt itsellekin vastaava tilanne. Muutama vuosi takaperin lähipubissa ollessani jutskasin porukoiden kanssa. Takana syntyi tappelu, johon menin väliin. Saatiin riitapukarit irti toisistaan ja minä sain omistajalta syytteen että olin aloittanut tappelun. Vasta kun muut paikalla olijat sanoivat, etten tehnyt muuta kuin mennyt erottamaan porukan tappelemasta saivat omistjan ymmärtämään. Tänä aikana kerkesi tulla porttikielto joka sitten saatiin kumottua.

En mene enää mihinkään väliin, koskaan ellei ole oma perhe kohteena. Sen olen ymmärtänyt pikkuhiljaa. Ei kannata mennä väliin. Katsoo sivusta ja huutaa joko puolesta tahi vastaan ja lopuksi ambulanssi hävinneelle osapuolelle.

23.01.2019 13:24:56
#150783 [+-] Piilota Suosittele

>>150765
Ei silti oikeuta hyökkäämään naisen kimppuun takaisin, vaikka tämä kävi päälle, koska konflikti oli jo ohi ja nainen oli tokkurassa. Tosin järki olisi itelläkin pettäny egon ja itsesuojeluvaiston tieltä, kun psykooseissa oleva muija alkaa mälläämään turpaan. Mies selviää vissiin torumisella.

[ 7 viestiä | ]