Perustaja Babazinga

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 21.10.2017 21:52:41 Jäseniä 33 Vierailuja 8 761 Medioita 1053

Vanha kunnon

greta movie greta movie
Kirkki lauleskelee Kirkki lauleskelee
Tänään vedetään se perus setti Tänään vedetään se perus setti
gotta go fast gotta go fast
..... .....
Dis some white shit again? Dis some white shit again?
Corona Party Corona Party
Unohdit vauvan aamutoimet Unohdit vauvan aamutoimet
WTF-Kokoelma WTF-Kokoelma
teki mitä piti teki mitä piti
Huoraa turpaan Huoraa turpaan
perse perse
Liekinheitin Liekinheitin
Kaikenlaista sitä Kaikenlaista sitä
ammu ammu
Agent Fuko's Titties Just Got Scrambled! Agent Fuko's Titties Just Got Scrambled!
Seksi time ! Seksi time !
Kun punoitus on laskenut... Kun punoitus on laskenut...
sadetanssi sadetanssi
2 viikkoo karanteenissa 2 viikkoo karanteenissa
munapää munapää
hassuttelua hassuttelua
jeesus käellä jeesus käellä
Meatcanyon compilation Meatcanyon compilation
 930 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.99 MB, 1 tiedosto
23.01.2019 08:05:19
[ + 4 | ]

Slayjerin sisko


huume

(53)  · 

jaa

(43)
23.01.2019 12:52:16
#150765 [+-] Piilota Suosittele

150747 Tuskin poliisit näki koko tilannetta jos just sattu paikalle ku nainen saa iskua nii tietenkin sen kimppuun. Toivottavasti on korjattu sit jälkeen päin et miten asia on menny.

23.01.2019 13:08:06
#150773 [+-] Piilota Suosittele

On käynyt itsellekin vastaava tilanne. Muutama vuosi takaperin lähipubissa ollessani jutskasin porukoiden kanssa. Takana syntyi tappelu, johon menin väliin. Saatiin riitapukarit irti toisistaan ja minä sain omistajalta syytteen että olin aloittanut tappelun. Vasta kun muut paikalla olijat sanoivat, etten tehnyt muuta kuin mennyt erottamaan porukan tappelemasta saivat omistjan ymmärtämään. Tänä aikana kerkesi tulla porttikielto joka sitten saatiin kumottua.

En mene enää mihinkään väliin, koskaan ellei ole oma perhe kohteena. Sen olen ymmärtänyt pikkuhiljaa. Ei kannata mennä väliin. Katsoo sivusta ja huutaa joko puolesta tahi vastaan ja lopuksi ambulanssi hävinneelle osapuolelle.

23.01.2019 13:24:56
#150783 [+-] Piilota Suosittele

>>150765
Ei silti oikeuta hyökkäämään naisen kimppuun takaisin, vaikka tämä kävi päälle, koska konflikti oli jo ohi ja nainen oli tokkurassa. Tosin järki olisi itelläkin pettäny egon ja itsesuojeluvaiston tieltä, kun psykooseissa oleva muija alkaa mälläämään turpaan. Mies selviää vissiin torumisella.

[ 7 viestiä | ]