Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 21:56:19 Jäseniä 39 Vierailuja 7 701 Medioita 1091

Kaikki animesta ja mangasta.

hmm hmm
Punastunut temppelineitokette Punastunut temppelineitokette
This must be the workings of an enemy bongo This must be the workings of an enemy bongo
Evangelion Evangelion
Jeesus ei suvaitse tällaista Jeesus ei suvaitse tällaista
Caramelldansen Caramelldansen
Demon City Shinjuku (Final Fight) Demon City Shinjuku (Final Fight)
Mieltä miellyttävä muhkeus Mieltä miellyttävä muhkeus
Pysähtykää pentele! Pysähtykää pentele!
Fujimaru ja Matthew leipää tarjoilevat Fujimaru ja Matthew leipää tarjoilevat
animea animea
mama mama
Muh yksityisyys Muh yksityisyys
maatyttö :3 maatyttö :3
felix felix
Mikun pitkät kutrit Mikun pitkät kutrit
Bikinit Bikinit
Ebin 5/5 Ebin 5/5
aniem pornoa aniem pornoa
Tää sekosi ny Tää sekosi ny
"Käytsä usein luolastossa" "Käytsä usein luolastossa"
muistoja muistoja
Korvasi puhdistan Korvasi puhdistan
Elesis tonttu Elesis tonttu
 689 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.12 MB, 1 tiedosto
26.06.2018 09:33:32
[ + 5 | ]

Tää sekosi ny

[14077] [12512.png] [0.12 MB] [300x300] [] []
12512.png

26.06.2018 11:48:55
#69048 [+-] Piilota Suosittele

animessa ei muuten mitään mut tämmöset sarjat ja ne fanit mitkä postaa internettiin näitä kuvia eikä pysty olemaan hiljaa asiasta on maailman ärsyttävimpiä

04.07.2018 05:12:53
#71229 [+-] Piilota Suosittele

>>69048
Voit vaihtaa virkkeesi ensimmäisen sanan paikalle melkeinpä minkä tahansa asian ja toimii varmasti! Hienoa että toit mielipiteesi esille. Se on tärkeää :)

Tosin joitakin vituttaa tollaset ulisijat jotka ulisee vaan ulisemisen ilosta, tuomatta mitään järkevää keskusteluun ulinansa lisäksi. Uliuli :D

04.07.2018 17:29:36 | 17:30:12
#71425 [+-] Piilota Suosittele

>>71229 pointti oli et animessa ei oo mitään muuta vikaa paitsi se söpöstely, vaikka suurimmalla osalla porukasta tuntuu olevan ongelmana ihan kaikki anime, esimerkiksi oon yrittäny kattoo joitain ihan perus sarjoja jotka muuten vaikuttaa ihan katsomisen arvoiselta mutta sit siinä on yks tommonen hahmo mikä pilaa koko sarjan. Ja näitä animefaneja jotka ei muusta osaa puhua kuin (söpöstely)animesta ja postailee tämmösiä screenshotteja joilla ei ole minkäänlaista todellista huumoriarvoa muille kuin toisille animefaneille, tuntuu olevan niin paljon (joo joo äänekkäin 10%). En nyt tiiä mikä sinun ongelmasi minun mielipiteeni kanssa oli, vai osuiko tuo kuvaus niin hyvin kohdallesi että loukkaannuit? Ja jos tuntuu että sinua kritisoidaan tällätavalla jatkuvasti niin kannattaa katsoa peiliin.

[ 8 viestiä | ]