Aiheina ulina/nälvintä ilman mitään pyrkimystä parantaa nk. ongelmaa, kunhan heitetään kakkia puusta toiseen. :> Kuvissa seikkailee politiikka, etnisyys, sukupuoli, seksuaalisuus jne. Ehkä hitunen shitposteja, mutta ensisijaisesti turhaa mussutusta.
Lontoossa on nykyään enempi mamuja kuin englantilaisia. Toki sinne suuntautuu varsin voimakas työperäinen maahanmuutto. Mutta mahtaa olla joukossa melkoinen määrä todellista ihmiskunnan kuonaa.
>>147656 katselin telkusta ulosottomiehet ohjelmaa ja kaikki saatana jotain mamuja jotka jättäneet laskut ja vuokrat maksamatta. Ei sellanen joka jossain aavikolla koko ikänsä on asunut voi edes tietää mitä raha on.
>>147658 Itekki nyt lomalla ollessa katsonut muutaman jakson kyseistä sarjaa. Omiin silmiin sattunut tasan 1 kanta englantilainen asiakaspuolelle. Sekin oli yrittäjä.
[
5 viestiä
|
]
⭰
kissat uunii
Mestari
Feministit rikkomassa vaakoja
Feministien logiikka
kaupustelijat on mukavia
Totuus
Tukholman kevät.
Tollikka ja Pihvi treffeillä
Pelastusvene
BAKE IT, BAKE IT GOOD
amis
Venäjän ja Neuvostoliiton ukrainalaisille lahjoittamat alueet